Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 napja késik a menstruációm,...

6 napja késik a menstruációm, lehet szó terhességről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Utoljára június 18-án voltunk együtt óvszerrel az elejétől a végéig, nem bennem élvezett el, le is ellenőriztük, mégis késik már ma 6 napja. Június 26-án csináltam tesztet,az negatív lett. Nagyon aggódok, még nem szeretnék babát.. Újból mikor csinálhatok? 22/L

tegnapelőtt 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt gáz az óvszerrel, akkor nem vagy terhes. Előtte (jun18)sem volt semmi baj a gumival ?
tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet akkor csinalsz, amikor akarsz. De mivel egy mar negativ lett, ezert en kizarnam a terhesseget. Akarmi mastol is keshet 🤷‍♀️
tegnapelőtt 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Előtte se volt gond, nem szakadt ki, mindig ellenőrzöm
tegnapelőtt 08:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nyugi, nekem volt,h 2 hetet késett.. Pedig pontosan jön meg mindig. Ez ilyen. Ne aggódj. Ha többször felborul a ciklus, akkor irány a doki. Mondjuk évente 1x kell menni.
tegnapelőtt 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Par hónappal ezelőtt voltam teljes vizsgálaton 2x, a jobb oldali petefészkemen cisztát találtak, másodszorra mikor visszamentem már nem szólt az orvos, hogy ott lenne - e vagy sem.. Nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja?
tegnapelőtt 08:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál beteg vagy stresszes? Mindkettőtől tolódhat a menstruáció
tegnapelőtt 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Beteg szerencsére nem, stressz az mindig ér, sajnos
tegnapelőtt 08:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat nap késés az nem késés.
tegnapelőtt 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
26án már mutatnia kellett volna valamit a tesztnek, de ha ez megnyugtat, akkor csinálj megint. De kétlem, hogy pozitív lesz.
tegnapelőtt 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok megnyugodni. Megvárom a holnap reggelt és csinálok a biztonság kedvéért még 1 tesztet ..
tegnapelőtt 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!