Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany eves kortol hasznalhatok...

Rékaaa8 kérdése:

Hany eves kortol hasznalhatok tampont? Hogyan?

Figyelt kérdés

3 eve lassan, hogy megvan a havim, ennek ellenere tamponhoz meg nem nyultam. Hany eves kortol lehet hasznalni?

Holnap lesz a szuletesnapi bulink testveremmel, ma allitottuk fel a medencet, viszont nekem megvan, de nagyon szeretnek furodni...

Batyam baratnoje azt mondta, nyugodtan hasznalhatok mini betetet. En viszont felek tole. Attol, hogy at szakitom ezt vagy azt, tul melyre nyomom fel, es nem tudom ki szedni, vagy tul hamar veszem ki, vagy hogy faj...

Olvastam, hogy kell ido, mig a tampon rendesen megtelik, es utanna konnyebb ki huzni, mennyi az a pontos ido?


Varom a valszokat! :)



#menstruáció #tampon #Hogyan használjam?
jún. 21. 17:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Minekinek nagyon szepen koszonom, de tovabbra is nagyon el vagyok veszve... !
jún. 21. 22:20
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Használhatsz tampont, továbbra is.

Van benne egy használati útmutató a dobozban

Szüzen is lehet

Pár óránként cseréld

jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
13-as, nagyon szepen koszonom! 🥰
jún. 21. 22:31
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen próbáltam ki, először nem tudtam normálisan felhelyezni, kényelmetlen volt. De nem volt más választásom,mert olyan erős volt a vérzésem akkor is, hogy csak betéttel nem tudtam volna átvészelni a sulit és a tesi órákat. Így is volt pár kellemetlen átázásos sztorim azokból az időkből, amikor csak betétet használtam. Aztán ráéreztem a tampon felhelyezésére, később már nem okozott gondot.
jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az szerencsére senkit nem érdekel, hogy szerinted mi undorító és mi nem, ellenben, hogyha négyóra múlva még félszárazon kihúzzuk, garantáltan mikrosérülést okozhatunk vele.


6-7 óra bőven jó, és az a nőgyógyász aki szerint négyóránként cserélni kell, vissza is adhatja a diplomáját ;)

jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
Mi lett végül, kérdező?
jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Veguk bele mentem a medencebe, kisebb felelemmel! Furdes utam egybol csereltem! 🥰
jún. 23. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!