Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mondhatja azt az orvos, hogy...

Mondhatja azt az orvos, hogy nem írja fel a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Magán nőgyógyászhoz szoktam menni rákszűrésre is, illetve a gyógyszerem felíratni, de sajnos úgy alakult, hogy most nem tudom kifizetni, de el fog fogyni a fogamzásgátlóm. Ha elmegyek az állami ellátásba, az orvos mindenképp felírja nekem, amit szedek? Pcos miatt szedem, tavaly sokat fogytam, de munkahelyi és családi gondok miatt egy ideje nem figyeltem az étkezésemre, és hirtelen feljöttek a kilók megint...

Mondhatja azt nekem a nőgyógyász, hogy nem írja fel emiatt a gyógyszert? Szeretném továbbra is szedni, mert nagyon nem akarunk jelenleg gyereket a párommal.


Kérlek, ne ítélkezzetek, próbálni fogok visszafogyni, de a gyógyszer most sürgősebb kérdés. Köszönöm



jún. 20. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a protokollt, de elmész, megmondod, hogy máshoz szoktál járni, de most nem tudsz, X gyógyszert szeded X ideje, írja fel. Ennyi.
jún. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Mondhatja, hogy nem írja fel. Az orvos nem írnok, adminisztrátor, felelősséget vállal, amikor kiállít egy receptet.
jún. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a háziorvos is felírja ilyenkor.
jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatja, de szerintem a dokik 95%-a simán felírja. Receptet amúgy háziorvosoddal is tudsz íratni, ha egyszer már nőgyógyász felírta.
jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!