Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi állhat a háttérben? Terhes...

Mi állhat a háttérben? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
December végén a párommal szexeltünk. Nem ment el bennem de én úgy éreztem mintha ment volna a nemiszervemre. Nagyon stresszelős típus vagyok es nagyon túlgondolom a dolgokat. A párom utána megnyugtatott de végül bevettem egy escapelle 75oras tabletatt de azt hiszem mar az utolso napon. Utána pár napot késett de megjött a menstruációm. Így is ment ez 3 hónapig. A következő hónapban is megjött de nagyon kevés volt viszont tartott 5-6 napig. ( nekem eddig atlagosan 1hetig tartott, beleszamolva hogy az utolso ket napon mar csak pecsetelo verzes volt). Ekkor megilyedtem hogy miért jön ennyire kevés mert eddig mikor megjött mindig sok jött egyszerre. Áprilisban is megjött de késve, darabos volt, barnás. Ezekben a hónapokban nem is volt semmiféle szexulasi kapcsolat koztunk. Majus 4.en annyi volt hogy belemrakta gumi nelkul es kihuzta ennyi. nem ment el es semmi. Majusban kimaradt a menstruaciom. Ebben a honapban egyszer mikor ujjal kenyeztetett elkezdtem verezni, azt hittem megjott a menstruaciom, de utana meg par orat jott es annyi volt az egesz. Ma 12.en mikor elmentem wcre pisiles utan mikor megtoroltem magam vereztem de a betetre nem jon semmi. Ezek a honapok leforgasa alatt sok tesztett csinaltam, reggeli vizeletbol es napkozben is, tobb fajta tesztet es mindegyik negativ lett. Egyet majus 11.en es az is. Szerintetek ez csak a tabletta miatt tudhato be? es csak verzeszavarom van? Nagyon aggodok es stresszelek. Meg csak 18eves vagyok nem szeretnek gyereket.

jún. 12. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
El kéne menni orvosoz, valami gubanc van a hormonjaiddal.
jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én is úgy gondolom hogy elmegyek, csak arrol akartam megbizonyosodni hogy ez a terhesség jelei e vagy nem
jún. 12. 15:01
 3/3 anonim válasza:
Sztem ez nem terhesség mivel mensid volt párszor
júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!