Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? Lehetek...

Mi lehet a gond? Lehetek terhes vagy mas allhat a hatterben?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek, nemteg mult el a megvonasos verzesem, egy nappal elobb kezdtem el szedni a gyogyszert es ma fogom bevenni a 6.szemet. Nehany napja azonban emesztesi problemaim vannak: gyakran eg a gyomrom, nagyon hanyingerem van, faradekony vagyok, erotlen, nincs etvagyam sem. A tunetek nem kozvetlenul felkeles utan jelentkeznek. A tablettaszedesbe egyebkent nem csuszott hiba, a verzesem is bo volt. Tovabba az eletem eleg stresszes volt mostanaban, lehet, hogy ez okozza az emesztoszervi panaszokat?
2021. jan. 29. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt?
2021. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszer mellett nem valószínű hogy becsúszott.Vegyél egy tesztet mást erre nem lehet mondani

Gyógyszer nélkül sem olyan könnyen megy a teherbeesés sokszor nemhogy így

2021. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!