Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jönn meg, mi lehet...

Miért nem jönn meg, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok lassan már egy hónapja nem jönn meg a menstruációm eddig ilyen még nem történt lehet csak én aggódom túl de nem szeretném hogy bármi baj legyen. 20 éves vagyok a terhesség lehetőségét kizárom mivel 5 hónapja nem volt szexuális kapcsolatom.

jún. 6. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk gépek. Nekem azt mondta egyszer a nőgyógyász, hogy ha egyszer kimarad, az normális, csak ne legyen ebből rendszer. De ettől függetlenül lehet bármi, jobb lenne orvoshoz menni.
jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami hormonzavar, vagy hasolnlók. Nekem is előfordult ezelőtt, hogy "ok nélkül" kimaradt egy egy hónap. Még fiatal vagy, sőt, idősebb korban is simán előfordulhat ilyesmi. Pl ha sokat stresszelsz, későn fekszel le és korán kelsz, ha felborul a napirended, hirtelen sokat edzel intenzíven, fogysz, vagy hízol..


Azért évente egyszer nem árt elmenni dokihoz, hogy biztos legyen, hogy minden okés veled.


Ha nem fáj, nem tapasztalsz semmi furát, a folyásod rendben van, akkor szerintem semmi gáz, csak megkavarodott. De hát én nem látok beléd, szóval ezt sem veheted készpénznek.


De ne idegeskedj. Ha a kövi sem jön, és addig minden rendben, akkor nem árt megnézetni, mert vannak olyan hormonbajok, amiket kezelni kell.

jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!