Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció miatt lehet ez?

Ovuláció miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

Hogy pontos legyek, ma a párommal 3x szeretkeztünk. Ezzel nem szokott semmi gond lenni, de most fáj az alhasam, nagyon puffadok és gyakran kell pisilnem.


A 14. Ciklusnapon vagyok, benne van a pakliban, hogy felfázhattam, vagy ezek már inkább ovulációs tünetek?


Más tünetem is van, szédülök és hányingerem van (nálam ez máskor is volt már középidőben). Fájdalom mindig csak féloldali, nem ilyen, mint most.



jún. 6. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy fáj a hasad , hogy egyik oldalon, ha nem változott nyálkàssà a folyàsod, akkor simán vagy felfâztàl, vagy valami húgyúti cuccot szedtél össze a napi 3-szori szexszel, mert gyanítom aktus után (mindegyik után) nem mész te sem el pisilni, hogy semmi baci ne kerüljön a hugyvezetékbe.
jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De-de el szoktam és most a nagy meleg miatt zuhanyzás is volt. Nyaralunk, máskor azért munka mellett erre nem igazán van kapacitás. Gyakoribb a heti 3
jún. 6. 20:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Ovuláció volt, mára már nincs vizelési tünetem; de fáj a jobb petefészkem. A biztonság kedvéért iszom a csalánlevél teát, nagyon hasznos tud lenni felfázáskor.
jún. 7. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!