Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggodalomra?

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem 3 napos volt, a 4-5 helyett+ kevesebb is volt mint szokott lenni. Most kell meg jonni 2-4 nap mulva, és 3 napja volt egy kis pecsetelo verzesem, de azota semmi. 8 hónappal ezelőtt vettem be esemény utáni tablettát. Azóta nem volt semmilyen ,,baleset” szeretkezes közben, tehát sztm terhessége szinte semmi esely.

Lehetséges hogy az esemeny utáni kevert be, és most jön ki a hatása?

Vagy ez teljesen normális?



jún. 3. 19:52
 1/1 anonim válasza:
Pontosan én is ebben a cipőbe vagyok. Múlt hónapban sajnos kellett bevegyek 72 órás tablettát mert kiszakadt az óvszer ez menstruáció előtt két nappal történt a baleset után kb 18 órára vettem be a tablettát a menstruációm késett három napot de megjött ma kellene újra megjöjjön de még semmi én is kicsit beparáztam de azt olvasom hogy összezavarhatja a ciklust hónapokra is viszont ha nem jön meg a napokban tesztelni fogok.
jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!