Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat hirtelen a gátam...

Mitől fájhat hirtelen a gátam és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

5 éve szültem utoljára, két gyerekem van, első vákuumos volt.

Tegnap estére hirtelen megfájdult a hüvelybemenettől jobbra, kb. pont ott ahol annó mindkétszer vágtak.

Időnként szokott lüktetni, de ilyen fájdalmat még nem éreztem.

Külsérelmi nyom nincs. Azon túl, hogy pár órát egyben sétáltam, nem csináltam semmi megerőltetőt. Szex se volt közvetlenül előtte, csak szombat este, de egész vasárnap nem fájt, csak estére.

Ma ülni is alig tudtam, járni is nehéz volt.

Nyomásra görcsös és fáj.


Valakinek ötlete?


Meg hogy mit csináljak?

Ha látnám kívül, hogy gyulladt, egyértelmű lenne, de kívül nem látok semmit.


Csütörtökre van időpontom, de eredetileg nem ezért foglaltam, hanem rákszűrés miatt.



máj. 27. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Más esetleg változás az életedben?

Gyógyszer?

Stressz?

máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmilyen gyógyszert. Tegnap vettem be egy nurophent a fájdalomra, mert aludni se tudtam. Ma is tervezek bevenni.

Stressz csak a szokásos.


Hasonlít a fájdalom arra, mint amikor meghúzod valamidet, vagy egy izomláz.

Ha most rögtön megvizsgálna az orvos, reflexből rúgnék, annyra érzékeny.

Valamit csinálnom kell vele csütörtökig.

máj. 27. 18:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Privát kérdésre: hagyományosan, lagymatag öreg házas stílusban. Semmi vadulás, semmi extra és még csak nem is hosszan.
máj. 30. 12:40
 4/9 anonim válasza:
Kiderült az ok? Ugyanez a bajom, 1 hete voltam orvosnál, azt mondta, hogy baci. Viszont nem használt, amit felírt.
jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Batholin ciszta.
jún. 2. 21:35
 6/9 anonim válasza:
Óh, az nem jó. Kaptál rá valamit, vagy vágni kell?
jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyelőre antibiotikum, fájdalomcsillapító és jegelés. Azt mondták, ha nagyon nagyra nőne, nem bírom, akkor menjek be 6 óra étlen-szomjan után és lecsapolják. :/

Bízok benne, hogy nem kell vágni. Ahogy kutattam az emlékeimben, nagyon régen lehet volt már ilyen, csak akkor fájdalom nélkül. Akkor elmúlt. Most gyógyszerrel csak viszket és még nem nőtt. Hàtha.

jún. 2. 22:31
 8/9 anonim válasza:
Huh, drukkolok, hogy elmúljon!
jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jún. 2. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!