Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás miatt változhat a...

Felfázás miatt változhat a menszi ideje és milyensége?

Figyelt kérdés

Egy hétig voltam felfázva szedtem is rá antibiotikumot. rendesen időre jött meg viszont furcsáltam,hogy nem inkább iylen véres cucc jött belőlem,hanem barnásam,bordóbb lötyi! (elnézést akinek ez gusztustalan volt...)És a megszokott 6nap szokott lenni,ez meg csak 4nap volt(ma múlt el...)


Normális dolog e?

Vagy inkább valami mást jelent nem felfázás "mellékhatása"??


2010. okt. 27. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha most egyszer fordult elő, és nincs egyéb tünet (pl. nem fáj a hasad a petefészkednél), akkor nem kell vele foglalkozni. Ha a köv. menzesz is ilyen lesz, vagy egyéb tünetet tapasztalsz, akkor azonnal doki!
2010. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha élsz aktív szexuális életet akkor előfordulhat ,hogy terhesség miatt volt barnás pecsételő vérzésed a mensi ideje alatt..ha nem valszín, hogy amiatt akkor nem tudom..én is voltam felfázva, antibiotikumot is kaptam de a mensim ugyan olyan volt..lehet amúgy hormonális oka is, hogy más.
2010. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Élek én szexuális életet,24éve vagyaok,de egyébb tünetem nincsen valami ráutaló...

Amúgy nem pecsételős volt,normálsan 3óránként kellett tampont cserélnem,mint eddig is csak olyan bordós,sőtétbarnás volt,élénkpiros helyett:S

Ezért furcsállom,na meg hogy megrövidült!

2010. okt. 27. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem, nyálkahártya darabot ha láttál leválni akkor a terhességet elvetheted, ha nem akkor csinálnék egy tesztet..én is véreztem , igaz három napig de nem úgy mint máskor..mint kiderült akkor ágyazódott be a baba..és volt valami vérömleny mellette azért volt a vérzés..nagyon meglepődtem amikor következő mensim már nem jött meg, mert semmilyen tünetem nem volt..egy tesztet meg érne.
2010. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum sok mindenbe bekavarhat, még a menzeszedbe is. Valóban jól írta az előző, ha továbbra is ilyen rendellenességed lesz fordult orvoshoz.
2010. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor most már tényleg megnyugodtam terhes nem lehet,mert nagy nyálkahártya darabok valóban voltak többször is a tamponon!!!

És igen,most először fordult elő ilyen velem.

2010. okt. 27. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!