Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szégyellek visszamenni a...

Szégyellek visszamenni a nőgyógyászomhoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A fiammal ehhez a dokihoz jártam terhesgondozásra, nála is szültem, azóta voltam egy párszor gátseb okozta problémákkal, indokolatlan szülés utáni folyással.

Legutóbb szóba került a szex is és azóta kínosan érzem magam, ha még eszembe is jut.

Viszont vissza kéne mennem rákszűrésre meg spirált feltetetni…

Nem szeretnék ennyi idő után orvost váltani… egyébként normális orvos, emberséges. Szóval amilyen hülye vagyok, párszor maga a doki is eszembe jut mivel pasi és ezt is cikinek tartom.

Félek, hogy ott is kínosan fogom magam érezni és ezt észre is veszi majd rajtam… nem a fogaimat fogja nézni.:(

30 éves 2 gyerekes anyuka vagyok, ultraciki lenne ha leszűrne rólam bármi nem pácienshez illő dolgot..

Most mit csináljak?



febr. 15. 22:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%
Olvasgass romantikus regényeket, ahol a nőgyógyász a tisztes családanya titkos szeretője lesz és halogasd tovább a fontos vizsgálatokat a szégyenteljes fantáziálásaid miatt.
febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
:D köszi, életszerű utolsó
febr. 15. 22:49
 13/30 A kérdező kommentje:
Kérdés az volt, hogy mit lehet tenni ilyenkor? Üljek fapofával vagy mi?
febr. 15. 22:51
 14/30 anonim ***** válasza:
88%
Ez a kérdés már volt egyszer. Szerintem kamu. Nekem is egy sármos pasi a nőgyógyászom, én sem vagyok rosszul festő nő, de valahogy a "hogyan d*gjak a férjemmel" téma sosem jött szóba.
febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu????
febr. 16. 10:08
 16/30 anonim ***** válasza:
74%
Kezdd azzal, hogy a férjedet megkéred, hogy a javasolt terápiát hajtsa végre. A dokihoz pedig úgy mész, mintha sose lett volna vele semmi illetlen gondolatod és nem hozod zavarba.
febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég kínos ilyesmiről egy idegennel beszélni. Ne hozd elő, ennyi.
febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rengeteg ember megfordult már azóta a rendelésén, szóval lehet hogy rég elfelejtette ezt az egészet, mert volt már ennél furább beszélgetése is.
febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Remélem nem fog, de ez a doki olyan, hogy mindenre és mindenkire emlékszik…na hátha.
febr. 16. 16:28
 20/30 anonim ***** válasza:
54%
Jaj már megint te...🤣 Komolyan, jobb, újabb sztorit nem ad ki a kis fejed a kamukhoz? 🤣😂
febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!