Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja késik a menstruációm...

3 napja késik a menstruációm ez bajt jelezhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdeném az elején a menstruációm sajnos sosem volt annyira rendszeres. Volt, hogy 21 napra jött meg volt, hogy 23 (októberbe például pont így jártam. Így a szeptemberi mivel az a végén jött meg bőven át nyúlt 4 napot az októberbe és 20. Után az október havi is megjött) Most viszont már a 31. Nap telt el de még mindig nem jött meg.

Érzek már 3 napja enyhe mell fájdalmat illetve a jobb hónaljam már eléggé fájdogál és ezt mindig akkor szokta amikor megjönne. De ennek ellenére a 3. Napja várom de semmi. És már rettentően ki stresszeltem magam miatta ugyanis a neten amikor utána olvastam ismét rettentően sikerült saját magamra rá ijeszteni.

(A párommal mindig védekezünk ezt leszögezem, és jó egy hónapja nem is volt köztünk semmi egy külföldi utazás miatt.) Így a terhességet ki is zártam ezzel.

Ti jártatok már hasonlóan? Mi lehet a gond?



jan. 1. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki is maradhat ok nélkül
jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy számoltad a 3 nap késést, ha előző hónapokban 21-23 napokra jött meg és most a 31. napon vagy?

De ahogy írták, ha egyszer kimarad, az nem gond.

jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából a novemberi pont a vége fele jött meg, és december 1.-én ment el. Így jött ki a 31 nap ugyanis 29.-ére vártam vagy előtte. :c


Köszönöm a válaszokat. Sosem volt velem ilyen, hogy ennyit késsen. De jó olvasni, hogy ok nélkül is ki tud maradni.

jan. 1. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra se értem, mihez képest számold a 3 nap késést? Hogy jött, hogy decemberben 29-ére vártad? Mindegy is, csak már eskü érdekel, hogy ha eddig huszonpár napra jött meg, akkor most honnan jön a 30?
jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Általánosságban 25-28 napokra szokott megjönni de volt már, hogy előtte 21-23 napra jött meg. Mivel említettem sosem volt rendszeres és most késik egyedül ennyi napot ezért esz meg az ideg.

Előtte a kommentemben le írtam, hogy a novemberi havi december 1.-ént ment el. Én pedig ha 28 nappal számolok december 29.-ére vártam volna legkésőbb, vagy december 29.-e előtt ha már néha van olyan, hogy becsúszik, hogy 21 vagy 23 vagy 25 napra jön meg. De az átlagos 28 naptól számoltam. Így jött ki a 31 nap.

jan. 1. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja értem.

De a számításnál mindegy, hogy hány napos a menstruációd, mindig a ciklus első napjától a következő ciklus első napjáig számolunk. Ezt már csak zárójelben, hogy tudd, ha orvos kérdezné a ciklusaid hosszát.

jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem egyáltalán nem jelent gondot az a 3 nap. El is maradhat. Ki is hagyhat egy hónapot ok nélkül!
jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!