Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bajt jelez, ha gyengébb a...

Bajt jelez, ha gyengébb a menstruációm a megszokottnál?

Figyelt kérdés
A menstruációm megjött akkor, amikor számítottam rá, a ciklusom 27. napján. Tünetek is ugyanazok voltak - mellfeszülés, alhasi görcsök -, viszont az eddigiekkel ellentétben, most nagyon gyenge a vérzésem. Alig folyik valami, és inkább olyan állaga/színe van, mintha már az utolsó napon lennék, holott ez még csak a második nap. Máskor kifejezetten erős vérzéseim szoktak lenni. Sosem fordult velem elő ilyesmi a 10 év alatt, amióta menstruálok. Valami baj lehet, vagy egyszeri esetként ilyen előfordulhat?

2023. dec. 6. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Az itteniek úgyis csak azt mantrázzák, hogy " nincs ezzel semmi baj" , meg hogy "nekem is ilyen".


Ha hiteles információt szeretnél,akkor kérdezz meg egy szakorvost

2023. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól, hogy egyszeri alkalommal az is normális lehet, ha egy vérzés teljesen kimarad, én nem aggódnék egyelőre.

Persze ha más aggasztó tünetet is észlelnél, akkor irány a doki!

Vagy ha mondjuk gyereket terveztek, akkor sem ártana emiatt elmenni egy általános vizsgálatra, de egy ciklust én még mindenképp várnék azért.


(Én átlag 27 napos ciklusokkal most tartok a 43. napon, múlt héten voltam rákszűrésen, a doki megállapította, hogy van egy nagyobb cisztám, az kavart be a ciklusba. Jártam már így egyszer, sejtettem, hogy most is ez állhat a dolog hátterében, így nem is aggódtam. Szóval nálam nem "normális" a késés/kimaradás, viszont úgy tűnik, hogy teendő sincs vele, remélhetőleg felszívódik magától, vagy max. kireped...)

2023. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Egy ilyen alkalom nem jelent semmit, erre még a szakorvos is azt mondja, hogy nem számít. Akkor van gond, ha innentől kezdve mindig gyenge vagy elkezd kimaradozni is. Páromnak is ilyen volt a legutolsó, eddig sosem volt ilyen, AMH rendben van, hormon értékei jók nagyon, cysta, ilyesmi nincs.
2023. dec. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!