Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők kis mellekkel(A,...

Lányok/nők kis mellekkel(A, AA) Ti szeretitek a kis melleiteket? Ha igen, miért? Nem érzitek magatokat önbizalomhiányosnak miattuk?

Figyelt kérdés

Én annak érzem magam. Nekem is kis melleim vannak és eléggé szégyenlem őket. Undorodom tőlük és azt gondolom hogy más is másképp néz rám miattuk. Sok fiú mondta hogy semmi baja a kis mellekkel és hogy egyáltalán nem zavarja őket, de szerintem csak azért mondják hogy ne bántsanak meg. A jelenlegi barátom is mondta már hogy szereti őket és fejezzem be, de van egy olyan érzésem hogy szeretkezés közben mégis hiányérzete van. És olyankor nagyon rosszul érzem magam miatta. Mint például amikor megfogja, de nincs sok amit fogni, úgyhogy utána el is engedi. És ez nekem rosszul esik, mert azt hiszem mind hogy hiányolja a melleket. Pedig mondja hogy ez nem így van, de már nem tudom mit tudnék csinálni, hogy elfogadjam a kis melleimet. Nektek hogy sikerült? Valami tanács?


Előre is köszönöm.


2023. dec. 1. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, de a feleségemnek kis melle van. Nekem tetszik, szép formája van, és igazából amikor terhesség alatt egy kicsit megnőttek, akkor nem tetszettek annyira. Kicsit ártatlanabbnak tűnik tőle egy nő, illetve egyébként is sokkal többet számít a forma, mint a kosárméret.


Szóval el elehet ezt fogadni. Érdemes utánaolvasni, milyen ruházat illik hozzá.


Ami a szexet illeti: ha Te ennyire rosszul érzed magad a bőrödben, azt a másik is érezni fogja.

2023. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs nagy mellem, A-B kosár méret. Semmi bajom vele és a méretén nem változtatnék.
2023. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar. Idétlenül néz ki,és úgy is érzem magam ha pl.le kell vetkőzni egy orvosi vizsgálat miatt. Párom előtt nem is beszélve. Ő azt mondja szereti de nem hiszem el neki
2023. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!