Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességi teszt negatív,...

Terhességi teszt negatív, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Ha az lennék 6hetes. Semmi tünetem nincs. Csak késik 8napja.Barnafolyásom van. Meg van fertőzésem is, reggel megyek orvoshoz. Lehetek terhes?Vagy esetleg mitől késhet még? Fertőzéstől esetleg?Vagy nem ált volna be a szervezetem?15/L
2010. okt. 19. 15:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
1általán nem lehetsz terhes....föleg ha szted 6 hetes...akkor azt kimutatja..a fertözés meg h még nem állt be rendesen a menzid . ne aggodj sztem nem vagy terhes
2010. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Eleve nem lehetsz 6 hetes terhes, ha csak 8 napja késik a mensesed! - hisz nagyjából 2 héttel a menses előtt lehet teherbe esni, és neked még csak 8 napot késik, azaz max. 3 hetes terhes lehetnél... Kicsit nézz jobban utána ezeknek a dolgoknak, ha már szexuális életet élsz!
2010. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
40naposak a ciklusaim. És a multhéten csináltam tesztet ami negatív lett. Szerintetek ma csináljak egy ujjat?
2010. okt. 19. 15:35
 4/20 anonim ***** válasza:

Remélem tisztában vagy vele hogy ez 15 évesen igy elég durva..Terhesség gyanú,fertőzés...

de valószínüleg csak a fertőzés miatt késik!

2010. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem offokat kérek..

Am meg a fertőzést val.szeg a suli wc-ről szedtem össze. De csak szétkell nézni az utcán nem én vagyok az egyedüli. És nem oktatást kértem..

2010. okt. 19. 15:37
 6/20 anonim ***** válasza:
kis csillag itt téged senki nem offolt.más részről elég baj az hogy nem te vagy az egyedüli korod beli aki ilyen gondokkal küzd!hagy kérdezzem meg a gyerek is valószinüleg a suli wctől lenne?
2010. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor mégegyszer - NEM LEHETSZ 6 HETES TERHES! Ha 40 naposak a ciklusaid, akkor kb. a 20-23. napon eshetsz teherbe - na most, ha teherbe estél ezen a napon, akkor ha utána számolsz max. 4 hetes terhes lehetsz.
2010. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ha az megnyugtat h veszél még1 tesztet akkor vegyél de sztem nem vag az...annak tünetei vannak fáj a melled és duzzad , nem csak reggel hanem a nap bármely idöszakaszában émelyegsz v hirtelen ugy érzed mintha hánynod kell...megutálod az egyik kedvenc italod ételed....fogmosáskor enyhén vérzik az ínyed....ha a tesztsem nyugtat meg menj el nögyogyászhoz....meg amugy mert fertözésed van és h adjon vmit h hamar elmuljon...
2010. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

kiscsillag agyerek nem onnan van :):)


nem azt irtam, hogy 6hetes vagy a kérdésben. Hanem azt, hogyha terhes lennék 6hetes LENNÉÉÉÉK. mert akkor fordult elő h nem védekeztünk. értő olvasás.. :):)

2010. okt. 19. 15:47
 10/20 anonim ***** válasza:

15:33-nak: 3 hets terhes NINCS. A kimaradó vérzés idején a baba két hetes, a terhesség meg négy hetes. Egy hetes késsésnél kb öt hetes terhességről beszélhetünk, de ennek már üvöltenie kellene a teszten.


Kicsi csillag, 15 évesen lehetne annyi eszed, hogy ha szexelsz, akkor védekezz is.

2010. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!