Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Le kell-e leborotválni nőgyógy...

Le kell-e leborotválni nőgyógyász-orvos látogatáskor?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk 2 hét borotválás-kihagyással megyek akkor az ciki? Le fog szídni?


Borotválva 4 nap alatt eléggé vöröses, és kb. 1 hétig nem nagyon tudom borotválni megint, mert ki kell nőnie a szőrnek egy bizonyos hosszig


Magánellátás, Doktornőhöz.



2023. szept. 24. 12:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

1. A szid az rövid i.

2. Marhára nem érdekli, hogy szőrös vagy kopasz.

2023. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az a természetes és a normális, ha valaki szőrös.
2023. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem! Épeszű ember tudja hogy a nemi szőr egészseges.
2023. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem kell leborotvállni a nemi szőrzetedet! A Nőgyógyász nem a külsőt nézi, hanem a belsőt vizsgálja.
2023. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leborotválni, az egészségügyben dolgozókat hidegen hagyja hogy meghagyod-e a testszőröd vagy leborotválod, nem számít. Legyen ez akár intim tájék, hónalj, láb, stb stb. A lényeg hogy tisztán érkezz a vizsgálatra, ezen kívül mindegy hogy szőrtelenítesz-e vagy sem, nem gáz vagy ciki ha meghagyod.

Egészségügyis vagyok, nálunk nem érdekel senkit hogy kinek milyen a szőrtelenítési preferenciája, egyébként sem lényeges a vizsgálat szempontjából. Én sem egyszer találkoztam már szőrös lábakkal, hónaljjal, intim részekkel. Egyetlen egy alkalommal sem gondoltam arra hogy szégyellni való vagy gáz lenne.

2023. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
8-as: a szőrnek nemcsak esztétikai szerepe van, ahogy az orrszőrnek és a hónaljszőrnek sem. Az az első védelmi vonal, hogy a kórokozók bejutását megakadályozza az orrba, vagy jelen esetben a hüvelybe + párologtatja az izzadtságot, de az evolúció nem tudott ilyen "gyorsan" reagálni rá, hogy felálltunk, felöltöztünk és betétet használunk. :-)
2023. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj úgy, ahogy jól esik. Én kismama vagyok és hát már nehézkes a borotválkozàs, mert nem látom hol mit borotválok 😄. Úgyhogy volt, hogy úgy mentem dokihoz, hogy azt hittem ott lent patent minden, aztán itthon fedeztem fel, hogy egy jó nagy foltban megmaradt a szőr, amit nyilván nem láttam mikor ügyködtem. Senki nem szólt semmiért, szerintem ez az utolsó dolog, ami egy nőgyógyászt érdekel.
2023. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%
Csak büdös ne legyen, mert behány
2023. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%
18-as. Én vártam már sztk-s váróban úgy a sorom, hogy egy nem túl tiszta roma asszony volt előttem, akinek olyan nagy baja volt/lehetett, hogy a vizsgálóból már hordàgyon tolták át a műtőbe (ő persze ellenkezett). Na neki nyilván ott lent sem jázmin illatú volt, ha ekkora volt nála a baj.
2023. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem erotikus fotozas lesz. Az ultrahang, a kenet, a belso nemiszervek vizsgalata szempontjabol a szor az hol jatszana szerepet?
2023. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!