Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak hol voltam?

Jázminhollosi kérdése:

Mit mondjak hol voltam?

Figyelt kérdés
Mennék nőgyógyászhoz viszont a suliban ezt mégis mivel igazoljam? Szülőivel nem szeretném. És a tanár mindig megkérdezi h ki miért hiányzott (az egész osztály előtt) És ilyenkor mit kéne mondanom????? Vagy megkérhetném az orvost hogy írjon nekem igazolást? Gondolom azt az osztályfőnök csak nem olvassa fel mindenki előtt..

2023. szept. 11. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Annyit mondasz orvosnàl. Ne mond milyen. Majd kettesben oda adod neki az igazolàst.
2023. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha annyira cikinek érzed a nőgyógyászt érdemes volna úgy állítani a profilodat hogy ne látszódjon a neved...
2023. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja szerintem simán kérhetsz a dokitol egy igazolást..és bőven elég annyit mondani hogy orvosnál…,ha meg kèrdi milyen orvosnál?akkor mondd csak hogy

Orvosnál! És max ahogy írták majd megmondod neki ha alkalmad lesz rá hogy pontossan milyen orvosnál ha annyira kiváncsiskodik…semmi gáz nincs ebben.. 👍

2023. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kérhetsz igazolást, de ambuláns lapot kellene kapnod, annak tartalmát természetesen nem kell megmutatni, csak hogy betudjam azonosítani, illetve a dátumot (az ellátás dátumát mely a papír felső részén szokott lenni), de ha külön igazolást kapsz, az nem lehetséges, hogy annak bármely tartalmát az osztály előtt felolvassa. Ha ilyet tesz, az súlyosan sérti a minősített adatok kezelésére vonatkozó jogszabályokat és a te személyiségi jogaidat is.
2023. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen úgy lesz hogy óra előtt odaadom neki az igazolást és igy nem lesz probléma. 2# Ha hiszed ha nem, nem csak nekem ez a nevem az egész országban úgyhogy nem aggódom emiatt:))
2023. szept. 11. 19:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem érzem cikinek a nőgyógyászt csak nem tartozik az egész osztályomra az hogy én hol voltam...
2023. szept. 11. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Délután is van nőgyógyászat.
2023. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
78%
7-es, de ha délelőttre van időpontja, mi a francot kötözködtök vele??? Hadd menjen! Lehet izgul! És ha addig erősödik a baj? ne okoskodjatok már.
2023. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
2-es, nem itt ciki a nőgyógyász neki, hanem az osztályban, felfogtad??? Itt nem baj ha látszik a név, nem egy ilyen lehet és eleve van aki fantázianevet ad meg vagy y helyett i betű stb. Mi a bajotok nem értem. Ez anonim oldal akkor is ha látszik a név. Segítsetek neki és ne oktassátok...
2023. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
87%
Négyszemközt mondd meg a tanárnak.
2023. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!