Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 napja menstruálok mit tehet?

15 napja menstruálok mit tehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már ez a második hónapja hogy nagyon hosszan tart a mensim. Előző hónap 16 nap volt. És már 15 napnál tartók újból. Pár napja erősebben vérzek. Mitől lehet mit tehetnék elenne? Pár hét múlva tudok menni csak nőgyógyászhoz. Köszönöm a válaszokat. Fogamzásgátlót nem szedek.
2023. máj. 29. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva. Vérzékenységi probléma is lehet, vagy hormonális. Gyógynövényben a pásztortáska jó vérzéscsillapításra, valami ilyesmivel próbálkoznék a nőgyógyászig.
2023. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 15 nap egyből erős vérzés volt, vagy maszatolással kezdődött? Mndjuk akár egy hétig is? Ha az utóbbi, azokat a napokat ne számold a menstruációhoz. Viszont probléma akkor is, valószínűleg progesteron hiány.
2023. máj. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 qborka ***** válasza:

A pásztortáska enyhíti a vérzést,de nekem nem rövidítette le a menzeszem napjait

Esetleg szedj Rutascorbint mellé.

Mindenképpen menj dokihoz,mert könnyen vérszegénység lehet a vége.


Hány éves vagy?

2023. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt benne pár nap "maszatolas" is de ez eléggé erős volt. Akkor napi 2 betét kellet kb. De még mindig tart a vérzés az este egy olyan 3cm hosszú eléggé vastag darab távozott belőlem. 20 éves vagyok. Tényleg nem tudom mi van. Köszönöm a válaszaitokat.
2023. máj. 31. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!