Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum a megoldás a...

Antibiotikum a megoldás a problémára?

Figyelt kérdés

Sok sikertelen huvelygyulladas kezelés után ha azt kérem az orvost hogy írjon valamilyen erős antibiotikumot miért nem szeretné?

Kértem az orvosom hogy írja fel mert nem segít semmi . Sokáig kezeltem mindenféle kúpokal de csak addig segített.. utána mindig vissza tert. Kértem az orvosom hogy írjon fel antibiotikumot azt mondta csak rosszabb lesz, nem értem az úgy tudom ki irtja a bacikat .



2023. ápr. 8. 10:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kértem két orvostól is tenyésztést amire az volt a válaszuk hogy nem leszünk attól előrébb mert a huvely nem steril közeg. Hát én csak néztem ő az orvos ő biztos tudja🥲
2023. ápr. 8. 20:16
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkro addigm ész, míg nem találsz normális orvost, aki kenetet vesz.
2023. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

3-as saját maga ellen beszél, mert a tenyésztéses vizsgálat után pont antibiotikumot szoktak felírni! Azért is szokták csinálni ezt a vizsgálatot, hogy lássák melyik antibiotikumra nem rezisztens a kórokozó. De a tenyésztés nem mindig ad megfelelő információt arról, hogy milyen kezelést válasszon ezt követően a szakorvos. Ennek az az oka, hogy a hüvelyben akár több tucat baktérium is jelen lehet, amelyből legfeljebb pár darab tenyészik ki. Másrészt meg sok orvosnál nem kívánságműsor ez.

De am sztem mindenképp hüvelyi antibiotikum a jobb, mert a másik a bélbacikat is kiírtja.

Miket használtál a hüvelygyulladásra egyébként eddig kérdező?

2023. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Klion , canesten, fluomizin , gynophilus, gynoflor .

Ennyi jutott eszembe.

2023. ápr. 12. 09:52
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor használtál már tulajdonképp antibioktikumot is, Klion. Hüvelytablettát vagy szájon át szedhetőset ebből?

Mennyire régóta kínlódsz ezzel am?

2023. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Huvelytablettat. 1 eve . Amúgy szedtem már monuralt is ciprofloxacint . Urnizolt.
2023. ápr. 12. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!