Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruácio elötti napokban...

Menstruácio elötti napokban sokott valaki sokat enni?

Figyelt kérdés
Máskor mindig étvágytalan vagyok de most mit az "álat" sokat eszek nem tudom mitöl lehet már egyszer volt ilyen akkor azt gondoltam biztos terhes vagyok de nem mert megjött másnap, és miután elmult csak nem nyugottam bele csináltam tesztet is nem tudom valaki járt már igy hogy mensi elött isonyatosan éhes máskor meg étvágytalan és ha valaki tudja mitöl van ez?
2010. okt. 7. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is mindig "éhenkórász" vagyok mielőtt megjön,fogalmam nincs mitől lehet,talán a hormonváltozás teszi!!!Rám még takarítási őrület is szokott jönni ilyenkor.
2010. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is menzi előtt és alatt állandóan csak ennék.
2010. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Én is folyton zabálok előtte, de nem is érdekel, attól nem szoktam hízni. Volt már, hogy nem ettem annyit, amennyit kívántam, és nem jött meg, szóval szerintem érdemes a szervezetedre hallgatni, és edd, amit jólesik :)


Amikor már megvan, hányok, megy a hasam, mindenem fáj és egész nap csak döglenék az ágyamban, ráadásul ingerült is vagyok, előtte pedig kb. egy héttel fel vagyok pörögve, én én is állandóan takarítanék :D


Azt viszont nem tudom, hogy miért van...

2010. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is sokat eszem előtte, és a legkülönfélébb ételeket kívánom olyankor. Képes vagyok nekiállni és háromfélét is főzni. Mensi alatt meg alig eszem, mert úgy fáj a gyomrom a puffadástól, meg hasmenésem van, ami azért néha nagyon hasznos, mert csökkenti a puffadást.
2010. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!