Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres nyálkás vérzés, a...

Véres nyálkás vérzés, a menstruáció előtti napokban. Mitől?

Figyelt kérdés
1 hét múlva kellene, hogy megjöjjön a menstruációm, ma azonban véres nyálkás vérzésem volt, igaz nagyon kicsi. (pisilés után vettem észre). ez mitől van? ettől még ugye megjön 1 hét múlva a menzeszem?
2010. dec. 21. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nyugodj meg, ilyen elő szokott fordulni. Nekem is szokott kb. 1 héttel előtte már.

2010. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez néha előfordul.

lehet,hogy felvagy fázva és amiatt.

megjog jönni rendesen.

2010. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a felfázáshoz. Köztivérzésnek hívják. Ha egyszeri eset, nem baj. Ha rendszeresen ismétlődik, akkor meg kell nézetni, nincs-e valami gond. Lehet, hogy nincs, de lehet, hogy van... nem szabad arra hagyatkozni, hogy mással is előfordult. Az, hogy másnak nincs baja, nem garancia arra, hogy neked sincs.
2010. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem egy időben rendszeresen volt iyen peteérés idején, de a beágyazódáskor is ez volt (és ennek most lenne itt az ideje nálad), már ha lehetsz terhes.
2010. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Terhes nem lehetek, még szűz vagyok. Először fordult velem ilyen elő, most még akkor nem megyek orvoshoz, viszont ha többször előfordul, akkor lehet majd rászánom magamat. Köszönöm a tanácsokat, válaszokat!
2010. dec. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!