Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti napokban...

Menstruáció előtti napokban normális ez?

Figyelt kérdés
10.-én kell megjönnie. állandóan ennék sós dolgokat már 2 napja, előtte napokon alig ettem,mint máskor de az utobbi -3napban.megnőtt az étvágyam?mi van?
2011. febr. 5. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is általában mensi előtt nagyobb az étvágyam. tegnap pl egésznap éhes voltam és többet is ettem mint egy átlag napon szoktam. szerencsére ez csak pár nap szóval nincs emiatt súlyproblémám, na meg sporolok is.
2011. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legtöbben kívánunk egy csomó mindent. Én ilyenkor szoktam szalonnát csokival enni meg tejet baracklével inni, mert mindenfélét kívánok. Aztán elmúlik.
2011. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Normális, rám is mindig rámjön az ehetnék menzi előtt 1-2 nappal, sőt, még alatta is :)
2011. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
örülj hogy te menstruálsz még fogyás alatt is.. én sajna jól kibsztam magammal :/ (6 hónapja nem jött meg) inkább egyél mikor ilyen kívánós vagy, mintsem ne kapjon meg a szervezeted vlmit és így járj..
2011. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!