Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ilyen a menzesze,...

Másnak is ilyen a menzesze, tart eddig?

Figyelt kérdés
Szabályos 28 napos a ciklusom, de 7-8 napos a menzeszem és az első 3 napban nagyon erős, néha alvadt vér is van és volt már hogy teljesen átáztam. Ilynekor sok pattanás jön ki rajtam. Ez lehet hormonprobléma? Szőröm nincs, illetve szőke nem látom hogy annyi lenne. 20 felett vagyok
2010. okt. 7. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok nőnek ilyen a vérzése. A darabok a leváló méhnyálkahártya darabjai, ez sem jelent rosszat. Ha mégis extrémnek érzed a vérzés mennyiségét vagy a menzesz hosszát, akkor kérd ki egy nőgyógyász véleményét.
2010. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hasonló volt, csak nekem nem volt mindig pontos. 25-32 nap körül mozgott, és 7 - 8 napig simán tartott.

Elkezdtem szedni fogamzásgátlót, és azóta max 4 nap, és enyhébb sokkal, és pontos is.

2010. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 7-10 napig tart általában.És gyakran erős.Nekem ez a normális.Kivizsgáltattam magam.

22/L

2010. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a gyógyszertől sem lett rövidebb... xD

Szerintem am normális, bár valóban nem kellemes, és csináltass néha vérképet, mert vashiányos lehetsz ennyitől is.

2010. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!