Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom ezt megoldani? (...

Hogyan tudom ezt megoldani? ( többi lent)

Figyelt kérdés

elég erősek az első pár napi vérzések már az óra felébe átázom és nem engednek ki WC-re mert már " nagyok vagyunk visszatartani" (pisi,kaki) ma is sírva futottam haza mert annyira átáztam.

Ha tampont teszek be és alá tisztasági betétet ugy nem fogok átázni ha 2 óránként cserélem?

milyen tampont vegyek ? 14/L


2010. okt. 7. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
tampon + egészségügyi betét, de én beszélnék a helyedben anyuval és elmennék gyermeknőgyógyászatra, mert ha fél óra alatt egy egészségügyi betét átázik, akkor az rengeteg vér!!!!!!
2010. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amúgy milyen betétet használsz?

ja és ob mini, normál, ha szükséges

2010. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ilyet használok.: ez olyan 1 óra alatt ázik át. vagyis már a határeset hogy ne jöjjön ki oldalra.


[link]


lehet megpróbálkozom a tamponnal mert a betét nem kényelmes ...

2010. okt. 7. 10:08
 4/7 anonim válasza:
Fogamzásgátló hatására csökkenni szokott a vérzés intenzitása..viszont ahhoz nőgyógyászhoz kell elmenni...
2010. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez szemétség, hogy nem engednek ki.
2010. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha ez egy óra alatt átázik, akkor tényleg iszkiri a nőgyógyászhoz, mert ez nagyon nagy mennyiségű vér....


mellesleg ez egy vacak betét, a rózsaszín libresset vagy a hosszú párját próbáld meg (éjszakai), sokkal jobb a nedvszívóképessége


ja és dupla bugyit vegyél hozzá, egy pamutot, amire kényelmesen rátapad és egy kissé szorosabb másikat rá...én pl két sloggi basic midi-t használtam régebben ilyen célra: [link]

2010. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyobb nedvszívóképességű betétet kell berakni. Pl maxi, vagy éjszakai.

Egy tanóra 45 perc, ki kell bírnia ennyit! Ha nem, akkor orvoshoz kell fordulni!

2010. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!