Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na most mi a fene van?

Na most mi a fene van?

Figyelt kérdés
Már egy hete nem jött meg a menstruációm...kezdek aggódni...még csak 17 éves vagyok és még nem hiányzik egy gyermek sem :S ha holnapig nem jön meg akkor megyek tesztet venni...de ha tudnátok valami ötletet arra hogy miért nem jött eddig meg akkor arra kíváncsi lennék...előre is köszi :/
2010. okt. 6. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha élsz nemi életet és nem védekeztetek vagy rosszul,akkor lehet baba és késhet miatta.Ha ez kizárható,akkor lehet pl.stressztől vagy más betegségtől
2010. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen már élek nemi életet...de a barátom (most lehet viccesnek találod) mindig minden aktus után végig nézi a gumit hogy nem e szakadt ki és ezt mindig úgy csinálja hogy én is lássam...mert még neki sem hiányzik a gyermek :)szóval nem tudom hogy mi lehet a baj :S
2010. okt. 6. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vicces,jól teszi!Ha nem volt gond a gumival,akkor terhes sem leszel.Mint már írtam sok mindentől késhet.(stressz vagy akár egy megfázás miatt is)Ha még pár napig nem jönne meg,akkor csinálj egy tesztet.Ha negatív és továbbra sincs mensi,akkor menj orvoshoz.
2010. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sok mindentől lehet - betegség,idegesség,felfázás,hormonzavar - orvos tud biztosabbat mondani. Ha a gumi rendben volt,szerintem a terhesség miatt feleslegesen aggódsz.
2010. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma csináltam tesztet negatív lett...viszont már lassan 3 hete folyamatosan náthás vagyok meg köhögök...ezért eltolódhat?
2010. okt. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!