Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj a hüvelyem?

Mitől fáj a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!19 éves vagyok és rendszeres nemi életet élek.Pár hónapja kezdtem el tapasztalni,hogy szexközben a hüvelynyílásom táján fáj egy idő után.Nem nagyon foglalkoztam vele,azt hittem,hogy normális az ilyen.De aztán nem olyan régen szólnom kellett a páromnak, hogy hyggyuk abba mert nagyon fájt már...és a hüvelyem nyílásánál körben 2-3szorosára dagadtam.Mostanában már az aktus végére alig vagyok nedves és ez már a páromra is kihat.El kell mennem orvoshoz tudom...de vajon mitől lehet ez?Tapasztal már valaki ilyet?(Hülye válaszoktól kíméljetek pls!)
2010. okt. 6. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet bakteriális fertőzés. Az általában "csendes", nem viszket, nincs extrém mennyiségű, színű, szagú, állagú folyás, "CSAK" fájdalom. Aztán a kényelmetlenség, fájdalom miatt egy pillanat alatt kiszáradsz az aktus közben, ettől pedig még jobban fáj. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, majd kideríti, hogy ez-e a bajod.
2010. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyulladt a hüvelyed. Nőgyógyász.
2010. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!