Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig szabad maximum bent...

Meddig szabad maximum bent hagyni egy tampont? Ti meddig hagyjátok bent maximum?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy az iskolai mosdó még jóindulattal sem nevezhető higiénikusnak,sőt.Egyszerűen undorító ... és itt nem a sárgára színeződött wc ülőkére vagy koszos padlóra gondolok,hanem arra,hogy büdös van,a betétet,tamponok csomagolása szétdobálva,a tampon a kukába csak úgy kidobva stb.

Szerintem nem meglepő,hogy nem szívesen cserélek ott tampont vagy betétet (bár suliba inkább tampont használok).

Amikor hét órám van sajnos lehetetlen,hogy nem cserélek tampont.Vagyis hát normál tamponnal kibírnám a 8 órát (+ 1 óra amíg elmegyek meg hazajövök),csak nem akarok semmilyen fertőzést összeszedni...Még ha 6 órám van akkor is necces a dolog,mert akkor is 7 óráig lenne bent egy tampon:S


Meddig szabad maximum bent hagyni egy tampont??

Holnap nem fogok cserélni suliba,mert csak 4 órám lesz,tehát 5-5,5 órát lesz bent a tampon.Az még jó?


2010. okt. 5. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon gyenge a vérzésed, akkor maximum 8 órát, de inkább kevesebbet. Ha erős a vérzés, akkor természetesen gyakrabban kell cserélni!!!
2010. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Az átázáson kívül mi baj lehet még ha valaki bent hagyja?

Mondja már meg valaki nekem

2010. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy annyira kislány lennék 15 évesen,de mindegy...Tudod,3 év betéttel...Azt hiszem minden lehetséges rossz dolgot átéltem a betéttel.Átázás,betét elcsúszása (pedig mindig szárnyasat használtam) és az az érzés,hogy folyik ki belőlem a vér...Nem szeretem.Ezek mellett az már mellékes,hogy nem vehettem fel azt amit szerettem volna,mert a sima bugyi egy csomó gatyán átlátszik és azzal is számolni kellett,hogy átázok...


Hogy pontosan milyen problémák lehetnek nem tudom meg mondani...de nem egészséges,hogy a véres tampon sokáig bennünk van!Ahogyan az sem,ha a betét van alattunk sokáig.

Köszi a válaszokat!

2010. okt. 6. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!