Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig szabad maximum bent...

Meddig szabad maximum bent hagyni egy tampont? Ti meddig hagyjátok bent maximum?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy az iskolai mosdó még jóindulattal sem nevezhető higiénikusnak,sőt.Egyszerűen undorító ... és itt nem a sárgára színeződött wc ülőkére vagy koszos padlóra gondolok,hanem arra,hogy büdös van,a betétet,tamponok csomagolása szétdobálva,a tampon a kukába csak úgy kidobva stb.

Szerintem nem meglepő,hogy nem szívesen cserélek ott tampont vagy betétet (bár suliba inkább tampont használok).

Amikor hét órám van sajnos lehetetlen,hogy nem cserélek tampont.Vagyis hát normál tamponnal kibírnám a 8 órát (+ 1 óra amíg elmegyek meg hazajövök),csak nem akarok semmilyen fertőzést összeszedni...Még ha 6 órám van akkor is necces a dolog,mert akkor is 7 óráig lenne bent egy tampon:S


Meddig szabad maximum bent hagyni egy tampont??

Holnap nem fogok cserélni suliba,mert csak 4 órám lesz,tehát 5-5,5 órát lesz bent a tampon.Az még jó?


2010. okt. 5. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csodálom, hogy nem ázol át ennyi idő alatt :O

Nekem az első 3 napba minden szünetbe cserélni kell... Van, amikor inkább óráról kéredzkedek ki, mert a wc-be folyton cigiznek, lehetetlenség eljutni pisilni.. -.-''


Amúgy szerintem 6-7 óránál ne nagyon hagyd tovább, inkább csináld azt, hogy elmész reggel úgy, hogy tampon van bent, majd kb 5. óránál vedd ki, és rakj be betétet, akkor csak 2 órát kell szenvedned azzal a szarral.. :P


15/L

2010. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


A barátnőm 3 óránként szokta illetve attól is függ, hogy milyen a vérzése.


Am, ne törődj azzal ami a wc-ben van legyél boldog, hogy megjön van akinek még 20 éves korára sem jött meg.

Próbálj belegondolni abba, hogy nem érsz semmihez stb, csakis magad intézed a dolgot. Am, ha ilyenről is van szó, hogy nem szívesen mosol ott kezet stb, lehet kapni a drogériákban alkohol tartalmú kézfertőtlenítő géleket.

2010. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi bajod nem lesz ha nem cseréled ki.Voltam már így semmi bajom nem lett.
2010. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Második: persze, ne törődjön azzal, hogy a felmosóval mossák le a wc-ülőkét, mások rápisilnek.. Végülis.. :D
2010. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
8órát maradhat bent ha nem telik meg de ha nagyon vérzel 4 óránál több nem fog menni
2010. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aki írt a "másodiknak", vagyis nekem...


Nem hallottam még olyan lányról aki egy iskolai wc-n ráült volna az ülökére, akkor inkább félig ülő pózban, vagy vannak ezek a női eszközök: www.pisilnikell.hu érdemes megnézni lányoknak.

2010. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mondom,a wc ülőke nem érdekel,mert nem ülök rá.Ki tudja milyen koszos,bacis wááá...Soha:)


Egyébként hála istennek nem olya erős a vérzésem az első napokban sem!Viszont nagyon szoktam görcsölni:)

Azt hiszem rászoktatom magam arra,hogy amikor 6-7 órám van cseréljek tampont suliba!Végül is a saját érdekem.Inkább cserélek ott tampont,minthogy később bajom legyen belőle.

2010. okt. 5. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Megitn a "második"


Sztem havi egy alkalommal a hétedik óra 3. szünetében egyszer ki lehet bírni egy ilyen környezetet :)

2010. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sok jön, és kb 3szor cserélem egy nap. 12 éve semmi bajom.
2010. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Akkor inkább ne használj tampont. Kislányok nem tudom minek használnak.
2010. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!