Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mióma gyógyítható vagy a...

A mióma gyógyítható vagy a legrosszabbra lehet csak számítani? Hogy nyugodjak meg? Csak sírok.

Figyelt kérdés

Ma voltam éves vizsgálaton. Kiderült, hogy miómám van. Az orvos semmi konkrétat nem mondott róla. Kérdeztem, hogy baj lehet belőle? Azt mondta szerinte nem.

Illetve, hogy menjek vissza fél év múlva.

Igaz fájdogált a hasam egy ideje, számítottam rá,hogy gond lesz.

Ráadásul egy kis folyásom is volt. Gondolom a rákszűrés eredménye is rossz lesz...

Délután óta sírok.


Erre nincs valami gyógymód? Csak várjak fél évet ilyen idegben?

Menjek el másik orvoshoz, aki jobban segìt?


Kérlek írjatok tapasztalatokat.



2023. febr. 23. 17:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

Jóindulatú daganatba elég nehéz belehalni, nyugi. Meghalni a rosszindulatútól szoktak, mert áttéteket ad és ez okozza a bajt. A jóindulatúnak az a lényege, hogy nem ad áttéteket.


Szerintem a műtéttől se kell félned, nem nagy ügy.

2023. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Manócska1 ***** válasza:
50%
9-es vagyok. Szívesen,örülök ha segíthettem. Manapság később szülnek a nők,reméljük nem fogsz kifutni az időből. Nekem már régebb óta megvan a mióma,és nem nő. A ciszta egy hasi vizsgálat után derült ki. előtte voltam uh-on 3 hónappal és akkor még nem volt ott nekem sem. nekem anyumnak gyerekfej nagyságú ciszta volt,szintén ki vettek mindenét méh,petefészkek. végül daganatba halt meg szegény,még 62 se volt. de nem amiatt,az már rég volt. nekem is több rokonom halt meg sajnos daganatban. de nem törvényszerű hogy mi is abba fogunk,bár tény nagyobb a kockázat. Részvétem :( Én nem nézegettem még a teákat meg a tornát. Sok sikert neked! ❤Köszönöm a jókívánságodat ❤
2023. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Manócska1 ***** válasza:
50%
11-es köszönöm neked is
2023. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Manócska1 ***** válasza:
[link] itt olvashatsz róla.
2023. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Manócska1 kommentelő! Annyira rendes vagy!! Elolvastam a cikket. Köszönöm!

Még eléggé magam alatt vagyok. Meg félek nagyon a rákszűrés eredményétől. Ha abból is kiderül valami, akkor végem...

Beléptem egy facebook csoportba is. Írnak ott vitaminokról, gyógyteákról, de valakinek csak rontott a helyzeten. Nem merek semmit elkezdeni szedni,nehogy ártsak vele. :(

Jó hogy rátaláltál a kérdésemre.


A 75%-os válaszoló aki mindenki lepontozott, nyugodtan írhat hasznos válaszokat. Gondolom otthon vagy ebben a témában és tudsz segíteni. Azért nyomod vadul a pirosat. Grat!

2023. febr. 25. 20:43
 16/28 anonim ***** válasza:
47%
A miómába nem lehet belehalni... legrosszabb esetben megműtik. A teherbe esést és a magzat megtartását nehezítheti. De nem kell mindjárt kétségbe esni, másnak ennél sokkal nagyobb baja is van.
2023. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
#16: Mindenkinek a maga baja a legnagyobb...
2023. febr. 25. 21:34
 18/28 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként a rákszűrés eredményét nem befolyásolja a mióma. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Gyakran váltogatod a partnereidet, vagy miért félsz a szűrés eredményétől?
2023. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem váltogatom a partnereim. A jelenlegi párommal voltam együtt egész életemben csak.


A folyás miatt félek az eredménytől. Mert arra is csak annyit mondott az orvos, hogy van egy kis folyás, na meglátjuk mit mutat a citológia.

Az a baj semmit nem magyarázott el, hogy mi miért van. Mi micsoda. Vagy ami megnyugtatná az embert. Inkább csak megijeszt minden ilyen mondat,hiszen nem vagyok járatos a témában.

2023. febr. 26. 08:37
 20/28 Manócska1 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Manócska1 vagyok. Én szeretek segíteni másokon ha tudok. Szívesen. Hát,igen az nem jó hogy az orvosod nem magyarázza el a dolgokat. Lehet keresned kéne másikat,erre gondoltál?
2023. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!