Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minek lehetnek ezek a tünetei?

Minek lehetnek ezek a tünetei?

Figyelt kérdés

1,5 év alatt híztam 20 kg-ot,nagyon sokat vagyok lázas beteg és a menstruációm minden hónapban 1-2 héttel később van az előzőhöz képest.

Terhes nem vagyok,több mint egy éve nem volt szexuális kapcsolatom.Nem szedek gyógyszert sem.

18/L


2010. okt. 5. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
gyenge az immunrendszered, erősítsd
2010. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hízás és a láz között nincs összefüggés. Kivizsgálás nélkül a doki sem tudja megmondani, nem hogy mi. De sürgősen keresd fel, mert fél év múlva már 30 kilónál fogsz tartani, pedig már a 20-at is épp elég lenne leadni.
2010. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, hízás és menzesz gondok = PCOS

de nem biztos, ebben nődoki segíthet

2010. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy működési zavar is lehet.
2010. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dr. Dav ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Javaslom, hogy forduljon endokrinológushoz és nőgyógyászhoz

Két dologra gondoltam, amikor olvastam a kérdését: Vagy polycystás ovárium szindróma, mint már előttem is leírták, vagy valamilyen egyéb ok miatt jelentkezett a testsúlynövekedés és emiatt alakultak ki a menstruációs gondok.

Ha orvosa helyében lennék, felírnék egy fogamzásgátlót és elküldeném kivizsgálásra. Remélem, az Ön orvosa is ezt fogja tenni.

Jobbulást!

2010. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!