Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek lehetnek a terhesség...

Ezek lehetnek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

megnottek kicsit a melleim es fajnak is sot ugy erzem neha mintha forroak lennenek, barnás(?) folyásomvolt de csak 1 napig, megnovekedett az étvágyam, allandoan "ugy megennek valamit", gyakran olyan egeto enyhe fajdalmat erzek az alhasamban kb mint mikor keszul megjonni,es a huvelyem kulsore is megvaltozott (lehet baromsagnak hangzik) ugyertem mintha nagyobbak lennenek a kis ajkak vagy en nemtudom.. hangulatvaltozasaim is vannak..

kb 18-20án kell megjonnie (azert nemtudom pontosan, mert nem jar meg soha napra pontosan,nemszedek fogamzasgatlot) utoljara a legutobbi menstruaciom utolso napjan voltam egyutt (az alkalmi) partneremmel... csak az aktus vegefele hasznaltunk ovszert.

-túlfujom, vagy tenyleg lehetek terhes??...

18L


2011. okt. 10. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Valószínűbb, hogy most volt/van peteérésed.

Bár semmi sem kizárt, azért az esélye kicsi, ha azóta nem szeretkeztetek.

2011. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Manesz ***** válasza:
0%
Terhes vagy, és a gyerek egy mutáns medvedisznóember lesz.
2011. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Alkalmi partnerrel védekezés nélkül. Gratulálok, igazán okos és felelősségteljes vagy 18 évesen.

Egyébként lehetsz terhes, igen. De az is lehet, hogy csak peteérésed van. Vagy szimplán parázol, és beképzeled a dolgot.

Vegyél tesztet és kész.

2011. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
olyan alkalmi partner, akin kívul nincs mas es neki sincs mas, csak simán nemakarunk komoly kapcsolatba kezdeni! ezt csak ugy a margóra az idiótáknak akik egybol kioktató szovegekkel jonnek! ( már elnézést) a második kommentelo meg rohadtul unatkozhat, ha komoly kerdesre ilyen hetre választ ir, ami mellesleg tok gáz, abszolut nem vicces megsúgom ;) elsonek koszonom a NORMALIS valaszt!
2011. okt. 10. 22:19
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Harmadik vagyok. Ha nem tűnt volna fel, én is írtam normális választ. A beszólást meg el kell fogadni, ha már kiírod a kérdést, és beleírod, hogy "alkalmi partnerrel", ami egyébként a kérdés szempontjából baromira felesleges.


Ez pont olyan, mikor vki terhességről kérdez, és a végén odaírja, hogy 15 éves, és mindenki elkezdi cikizni. Ha nem kellenek neki a beszólások, spórolja meg azt az infót, hogy 15 éves és kész.

2011. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hadd dontsem el mit irok bele a LEIRASBA. inkabb TE szokj le arrol hogy kioktato szoveget irkalj masnak,ha meg irkalsz irkalj ijet a 13 eveseknek. mert 1-nem az a kerdes, 2-epp egy anonym valaszolo hatasara "fog megjonni az ember esze" ennyi.
2011. okt. 10. 22:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Terhességi tesztet vegyél, ha elmarad a menstruációd. Most még nem mutatna semmit, a tünetek pedig utalhatnak terhességre is, PMS-re is. Szóval még sajna van egy heted aggódni, a tesz akkor mutat legkorábban eredményt...
2011. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Hagy döntsem el, hogy mit írok a válaszba:DD
2011. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
akkor oda válaszold ahol kíváncsiak rá...
2011. okt. 11. 21:22
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

Még jó, hogy oda írom, ahová akarom:) Hihi.


Még egyszer NINCSMIT a hasznos válaszért!!:D

Nah pá;)

2011. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!