Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet ha ez van?

Mi bajom lehet ha ez van?

Figyelt kérdés

Nagyon feszülnek meg fájnak a melleim mint menstruáció előtt de most pont hogy utána vagyok és még mindig fáj :-S Szedtem antibiotikumot ami gyengitette a fogamzásgátló hatását de a barátommal gumival együtt csináltuk akkor is.

Terhes akkor szerintem nem lehetek :-/ vagy igen?

Kérlek irjatok nagyon bevagyok parázva :-(


2010. okt. 5. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha használtatok gumit, akkor nem lehetsz terhes. A mellfeszülés nem csak terhességtől lehet.
2010. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát végülis mi nagyon megbizunk a gyógyszeremben(eddig nem használtunk igazán gumit) de úgy csináltuk h csak a végén volt gumi :-S
2010. okt. 5. 16:15
 3/6 A kérdező kommentje:
jah és ugyanugy megjött a havim bár nem egyszerre szokott a szünetekben (általába csüt.-ön) de most keddtől volt, de ugyanugy megvolt
2010. okt. 5. 16:19
 4/6 Nikolett_'90 válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a szituban járok. Csak mi egyáltalán nem védekeztünk.. Én 10 napig szedtem az antibiotikumot, + a fogamzásgátlót is.A mellem feszül 2hete, a méhem szurkál.. Hüvelyi ultrahangon nem látott semmit, de ha nem jön meg tesztelek..

Bocsi h leirtam,de én is ugyanezzel vok, h most terhes vok e v sem..

A kérdésedre válaszolva, jól döntöttél h védekezzetek, nekem eszembe sem volt..De ha a gumi nem szakadt el,és vele minden rendben volt akkor nem lehetsz terhes. Vagy csinálj te is tesztet! Írj h mi lett az eredmény!

2010. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

háát nekem már elmult a mell fájás de arra gondoltam h lehet h azért volt mert a hormonszintem lecsökkent és azért lehetett :-/ ilyen volt amikor előszőr kezdtem el szedni a tabit is ugyh szerintem nálam nincs vészhelyzet főleg h gumit is használtunk :-)de attól még kicsit ideges vok bár nincs miért.


Remélem veled is minden rendben lesz :-)

2010. okt. 11. 21:44
 6/6 Nikolett_'90 válasza:
Előző vagyok. Reméljük, köszönöm szépen. Minden jót és jó egészséget kívánok!
2010. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!