Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MI a véleményetek anyumnak...

MI a véleményetek anyumnak vagy nekem van igaza?

Figyelt kérdés
Anyum mondta hoyg el kellene menni nőgyógyászhoz mert menstruációs panaszaim vannak, és anyumnak mondtam hoyg de én félek és azt mondta nem csinálhat velem semmi vagyis szerinte nem vizsgálhat meg mert szűz vagyok.De attól megvizsgálhat nem?
2010. okt. 4. 12:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Anyum azért mondta mert hogy szűz vagyok.
2010. okt. 4. 13:04
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha baj van, akkor is meg KELL vizsgálnia! De azt nem értem, miért mondta Anyukád, hogy fel is lehetne jelenteni?
2010. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mivel gyereknőgyógyászhoz mentek, feltételezi, hogy szűz vagy még.

Egyébként is, egy új páciensnél nem úgy kezdi a doki, hogy "hopsz, fel az ágyra, szét a lábat és nézzük meg!" Leültök, megkérdezi a panaszodat, mikor volt az első menzeszed, élsz-e nemi életet stb. Ha jó orvos (de miért ne lenne az?), elmondja előre, hogy mit fog csinálni, miért, mivel. Szólni fog, ha valami esetleg kellemetlen lehet.

Egyébként szüzeket a végbélen keresztül szoktak vizsgálni. Kenetet pedig a hüvelynyílástól is tud venni.

Ne aggódj, semmi gond nem lesz, kezeltek egy problémát, és ha rendszeresen jársz, megelőzhetsz egy rakás másikat.

2010. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..És ugye anyukámmal mennék és anyum előtt fog megvizsgálni?Am csak annyi a panaszom hogy nagyon görcsölök ha megvan más semmi bajom nincs..
2010. okt. 4. 14:58
 15/16 anonim ***** válasza:

Anyukádnak üzemem, hogy jól ki fogják röhögni, ha feljeleni. Nem megront, hanem megvizsgál, ezért kapja a fizetését. Nem kell aggódnod, a szüzességednek semmi baja nem lesz, attól még szűz maradsz. Akkor leszel nem szűz, ha egy fiú berakja a farkát. Amíg ez nem történik meg, te szűz leszel. Üzenem a kedves mamámak ezt is.


Vizsgálat. Kb. 2-3 percig tart, általában 2 ujjal benyúlnak a másik kezükkel a hasadat nyomogatják kivülről, így tapintják ki a méhedet. Aki szerint ez kellemes érzés, hazudik, de nő vagy, el kell viselni az egészséged érdekében. Éles fájdalomra nem kell számítanod, inkább feszítő érzés. Ez történik, ha rendesen vizsgál.

Olvastam történeteket, hogy szűz lányokat végbélen keresztül vizsgálnak, de nekem soha nem volt ilyen tapasztalatom (szerencsére). Szerintem te is jobban jársz, ha normálisan vizsgálnak meg.

Minden esetre szólj az orvosnak, mikor bemész, hogy még szűz vagy, és kérd meg, hogy a vizsgálat előtt mondja el, mit fog csinálni.

Bő szoknyában menj, akkor elég, ha leveszed a harisnyát és a bugyit, nem leszel meztelen. Felfekszel és felhajtod a szoknyát, a vizsgálat után pedig rögtön lehajtod.

El tudom képzelni, hogy mégsem vizsgál meg, csak elküld ultrahangra, mert azzal látni igazán beléd.

Ha nem túl jó orvos, azt is el tudom képzelni, hogy nem is csinál semmit, csak ír görcsoldót meg fogamzásgátlót (azt szoktak, mert csökkenti a görcsöket meg a vérzést). Na anyukád ettől fog igazán kiakadni! :))))

Amúgy ha idegesít a jelenléte, kérheted, hogy küldjék ki, amíg vizsgálnak, csak ezt is mondd a dokinak majd.

2010. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Anyum nem szeretné feljelenteni..csak azt mondta hoyg fel lehetne érte anyum azt mondta hoyg ő jobban örülne ha megvizsgálna mert akkor kiderülne miért van ez de elvileg nem szabad ma bezséltem vele és mondta hoyg szte jó lenne ha igen de ő úgy tudja nem lehet de akkor tévedett..am mennyi az esélye hoyg meg se vizsgál?:Omeg ha anyum bent marad engem nem zavarna de akkor ott nézne hoyg mit cisnál a doki?am anyum előtt nem vagyok szégyenlős..
2010. okt. 4. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!