Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MI a véleményetek anyumnak...

MI a véleményetek anyumnak vagy nekem van igaza?

Figyelt kérdés
Anyum mondta hoyg el kellene menni nőgyógyászhoz mert menstruációs panaszaim vannak, és anyumnak mondtam hoyg de én félek és azt mondta nem csinálhat velem semmi vagyis szerinte nem vizsgálhat meg mert szűz vagyok.De attól megvizsgálhat nem?
2010. okt. 4. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagy hülye vagy, ha nem mész el, erre csak ezt lehet mondani.És akkor mi van, ha megvizsgál? Szerinted mi lesz, ha szülni fogsz? 5 ember fogja bámulni a puncid. A dokinak nem a te puncid lesz az első, ami látni fog.Ha olyanok a panaszok, igenis megvizsgálhat,kenetet is vehet ez a te érdeked. Ha nem komolyak, akkor csak kívülről megtapogatja a hasad, meg megnyomkodja.
2010. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem minden szűz lányt vizsgálnak hüvelyen keresztül, de előfordul, viszont akkor kisebb eszközökkel.
2010. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megvizsgálhat, de menj el, ha panaszaid vannak, nehogy nagy baj legyen.
2010. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ne félj, az orvos nem azért van, mert élvezi, ha fogdoshatja a puncidat.
2010. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval sem hogy nem fogok elmenni..Csak félek..de igen is elfogok menni mert ha megvan akkor nem tudok az első 4 nap semmit csinálni kb.Suliba se tudok menni csak ennyi a baj hogy nagyon görcsölök..DE ha megvizsgál ha nem akkor is el fogok menni nyugi.:)
2010. okt. 4. 12:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Az orvos nem egyformán vizsgálja a szűz és a nem szűz nőket.Tehát ne félj.Persze,hogy megvizsgálhat,de ez nem is ártana.Egyáltalán nem vészes az a vizsgálat és legalább megszabadulsz a kellemetlen problémától.
2010. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha görcsölsz,Algoflex-M-et ,vagy a No-spát próbáld ki.Nagyon jók az ilyen görcsökre.
2010. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És ha megvizsgál az hogy történik és mit mondhat milyen gyógyszert adhat vagy mi?Kérlek segítsetek..Anyum am azt mondta ha megvizsgál akkor fel is lehetne jelenteni de én mondtam ,hoygha meg akar vizsgálni vizsgáljon nem halok bele és akkor legalább minden hónapban nem szenvedek..am gyerek nőgyógyászhoz megyünk..
2010. okt. 4. 12:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért kéne feljelenteni ha megvizsgál? Ez a dolga!
2010. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Anyukádnak nem a Te egészséged a fontosabb, hanem az, hogy az orvos nehogy hozzáérjen a puncidhoz?
2010. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!