Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az h megcsináltam 6...

Miért van az h megcsináltam 6 napos hüvelygombára való kezelést ma meg már viszket és folyásom van?

Figyelt kérdés
Azóta nem éltem szexuális életet, 6 napos kúra volt, tegnap hagytam abba ma meg már megint viszket, nem úgy mint akkor amikor kezdődött de viszket meg sárgás színű a folyásom. Amúgy már volt egyszer ilyen, kezelés után két hétig durva folyásom volt, nem tudom mi volt az meg mi ez?! Tisztulok?(bár ezt kétlem) Most menjek vissza a dokihoz? A tököm tele van h nem tudok mit kezdeni a gombámmal. Aki tud bármit, komolyan bármit az írja le nekem hátha segít, köszi.
2010. okt. 2. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos ugyanez volt. Írt fel nekem is a doki hüvelykúpot meg canesten kombi krémet, szépen kezeltem és én sem éltem közbe szexuális életet, de mikor vége volt a kezelésnek nekem is folyt még.

Én vettem Lactacyd Femina-t ez egy "tusfürdő a nemiszervnek" (bocs most nem tudtam máshogy fogalmazni) ami jobban vigyáz rá, mint 1 sima tusfürdő.

Nekem használt, és azóta nem is volt fertőzésem mióta minden este fürdésnél használom!


Remélem tudtam segíteni.

20/L

2010. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia, ismerem a lactacydot, használtam is, de úgy tudom az nem tesz jót a hüvelyflórának. Most semleges mosakodókrémet használok amit orvos írt fel, az jó, nem irritál. De akkor is kijön:( várom még a válaszokat.
2010. okt. 2. 15:14
 3/10 anonim ***** válasza:
a nagynénémnek Géniától múlt el (nem kell hozzá recept) nekem attól sem...1 éve szenvedek vele.ha neked bejött valami,feltétlen írd ki ide. :)
2010. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért nem múlt el, mert nem gombád volt. A gomba soha nem sárgás színű, hanem átlátszó fehér. Ami sárga (vagy más színű, pl. zöldes), az mindig baktérium. Ezt mellesleg dokinak is tudnia kéne... Keress egy másikat, már ha tényleg voltál nála, nem kamuzol.

Már csak azért, mert a 6 napos kúra is gyanús. Nagyon úgy tűnik, mintha Canestennek kuruzsoltad volna magad, mindjárt 2 adaggal egyszerre. Az 3 db-os. Az orvosok által receptre felírt kúra mindig 10 darabos.

2010. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsónak: évek óta járok ezzel dokihoz, nem ő az első. És voltam nála/sőt folyamatosan oda járok, nem kamuzok, bár elég rosszul esett h ezzel vádolnak meg. A másik, nem canestettel kezelgettem saját magamat, candibene rathiopharmot írt a doki, abból is a 6 napos kúrát, utána is nézhetsz ha ezt sem hiszed el. Nem mintha a magad fajták véleményére adnék. Nekem tényleg problémám van, nem "kamuzni" járok fel ide, de hát mindenki magából indul ki. A másik dokit nem váltok mert jó orvos, csak már nem tud segíteni, gondoltam hátha tudtok valamit. Még mindig várom a válaszokat, azt a Géniát meg megnézem h mi is az. Köszi
2010. okt. 2. 19:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóval küszködök. Megnéztem nagyon sok kapcsolódó oldalt. Egy kezelés és egyfajta gyógyszer nem biztos, hogy jó. Nődoki azt mondta lehet, hogy több gyógyszert is kell alkalmazni. A kezelés alatt (tabletta+kúp) a partnert is kezelni kell és semmi sex. Külön törölköző mindkettőtöknek, külön alulra és felülre.

Kicsit hosszadalmas. Kitartást!

2010. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A Génia csak a hüvely flórát rakja rendbe másra nem jó.
2010. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A tabit plussz kúpot próbáltam már, és 2 hónapig jó volt először, megint kijött megint tabi plussz kúp és utána már csak 1 hónapig volt jó. Azóta ha ír a doki ki se váltom. Külön törölközőt használok oda, a fehérneműket, törölközőt, pizsamát 90 fokon mosom. Már tényleg nem tudom mit tegyek. Köszi a válaszokat. Még várom.
2010. okt. 3. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:

19:21 nek

A doki nekem először 3 db írt, utána kétszer 3. Szóval te kamuzol hogy mindig 10 ír fel


Kedves kérdező, sajnállak és megértem a problémád. minden fürdésnél másik törcsit használsz? Mert én ezt olvastam hogy így célszerű. Jo9bb ötletem nincs.Gyógyulj meg!

2010. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, másik törölközőt használok oda, de látod nem sokat ér:( Azért köszi h együtt érzel.
2010. okt. 6. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!