Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynophilus jó hüvelygombára?

Gynophilus jó hüvelygombára?

Figyelt kérdés

Tényleg csak felnőttek használhatják? Ki se adják kiskorúnak? Van esetleg más erős hüvelygombaölő szer ai végleges megoldást nyújtana?

17L


2011. nov. 9. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg a Protexin Candid Plus ? Erről is hallottam már de nem tudom mennyire hatásos..
2011. nov. 9. 16:55
 2/4 anonim ***** válasza:

A Gynophilus nem gombaölő szer, a másikat nem ismerem.

Az előbbi hüvelyflóra helyreállító, vagyis a hüvely védelmi rendszerét képező hasznos baktériumokat telepíti vissza, miután gyógyszeres kezelés (vagy fölösleges beavatkozás, mint a fertőtlenítők, egyéb baromságok használata) elpusztította őket a fertőzést okozókkal együtt.

2011. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Időközben utánanéztem a másiknak is, az a bélrendszerben végzi el azt, amit a Gynophilus a hüvelyben. Nem felcserélhető, mert a hüvely és a bélrendszer természetes Ph-ja (savassága) eltérő.

Szóval ez sem gombaölő.

Ezeket csak téjékoztatásul írtam, a lényeg az, hogy orvoshoz kell menned, aki a hüvelykenetet kitenyésztteti és az eredmény alapján ír fel megfelelő gyógyszert. Ha ily módon ki lett kezelve a problémád, akkor jöhet a Gynophilus.

2011. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amit én használtam az nagyon hatásos volt: Gynoxin lágy hüvelykúp!

ezután pedig használj hüvelyflóra visszaállítót( Protexin Gynophilus) amit te is írtál!

mindkettőt vény nélkül megkapod patikában!

jobbulást!

ha kell még segítség privátba írj

2011. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!