Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyitott gerinccel született a...

Nyitott gerinccel született a húgom és nem vették észre, csak 13 év múlva, beperelhetjük-e őket?

Figyelt kérdés

A húgomnak mindig nagyon fájt a háta és már lassan 13 éves,már mosogatás közben is fáj neki stb.

Voltunk vele orvosnál 3 évvel ezelőtt is,de nem tudták mi a baja,de most derült ki,hogy nyitott gerinccel született és ezt nem vették észre 13 évvel ezelőtt,illetve,hogy mostmár igy kell élnie,gyógytesi,terhesség esetén is lehet komplikáció stb,ezeket mondta a doki.


Az lenne a kérdésem,hgy a 13 évvel ezelőtti mulasztásért van-e esélyünk pert inditani?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Azért akarom beperelni őket,mert manapság annyit hibáznak,ráadásul ő is egész életében szenvedni fog ez miatt,köszönöm megértésüket.


2010. okt. 1. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nyitott gerinc egy meglehetősen gyakori jelenség, különböző súlyossággal, nem súlyos esetben nem derül ki, hiszen nem röntgenezik a csecsemőt. Úgyse lehet vele mit csinálni, értelmetlen pereskedni. Olvass utána az interneten.
2010. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,korrekt válasz volt!

Hasznosnak is értékeltem.

2010. okt. 1. 17:23
 3/3 anonim válasza:
nekem nyitott gerinccel született a babám, születésekor derült ki.ráadásul már volt egy terhességem amelyben szintén jelen volt a nyitott gerinc.el kellett venni a babát. nem perelek senkit.sok ultrahangon voltunk sehol nem szűrték ki pedig 3x voltam 4D-n.olyan helyen volt hogy nem mutatta ki a uh és szerencsére talán nem súlyos.
2011. jan. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!