Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meszes nyaki gerinccel hova...

Meszes nyaki gerinccel hova lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Állandóan zúg a fülem, szédülök, a látásommal is van probléma. Tüdőröntgenen látszódott, hogy el van meszesedve a nyaki gerincem. Házi orvosos beutalás kilőve, rájöttem csak magánúton foglalkoznak az emberrel. Szerintetek hova menjek?
2010. dec. 27. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ehhe, a tüdőröntgenen nem szabadna látszania a nyaki gerincnek...de, legyen. Arról a szakaszról célzottan kell felvételeket készíteni.

Ezzel a problémával elsősorban a reumatológus szakorvos foglalkozik, de keringési zavar egyidejű fennállásakor neurológust is érdemes felkeresni.

2010. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Amúgy én nem tudom ez hogy van, a tüdőgondozóba mondták a vizsgálat után, és ott gondoltam tüdőröntgent csináltak.
2010. dec. 27. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a neurológiára mentem, onnan továbbirányítottak elektroterápiás kezelésre.
2010. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszike! Még azt is kérdezni szerettem volna, hogy 21 évesen ez természetes? Azt hittem ilyen meszesedéses probléma csak az idősebbeket érinti.
2010. dec. 27. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem természetes, de előfordulhat, sajnos.
2010. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Proenzi 3 termeszetes osszetevoi vannak, nezd meg, s tudni fogod azt, hogy miert ajanlom.

Hasonlo problemaim voltak mar 20 eve, ettol a kapszulatol lettem panaszmentes.

1 kg mez + 6 fej f.hagyma, a hagymat osszedarabolod, s beleteszed a mezbe, majd erleled 1 honapig. Az erlelesi ido utan, napi 1-2 ev.kanallal egyel meg. Vertisztito, de leszedi a meszesedest is.

Torna az nagyon fontos, nem tudom, hogy milyen lehetosegeid vannak, az uszas es a joga nagyon jo.

Ha bov.infot szeretnel, irj priv.ban.

Jobbulast!

2010. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul fiatalon is :( nekem 23 évesen jelentkeztek a tiédhez hasonló problémáim. Nekem fizikoterápiát és gyógytornát írtak elő (sima sztk-s). Ezzel nagyjából rendben lehet tartani.
2010. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!