Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy cserélsz suliban?

Hogy cserélsz suliban?

Figyelt kérdés

Főleg tampont használók érdekelnének. :)

Fertőtleníted a kezed, vagy kezet mosol? Addig megfogod-e a kilincset, stb. :)


2010. okt. 1. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mindíg van nálam nejlonbacsomagolt steril gumikesztyű!

Na?

Unatkozol?

Egyébként is mindenkinek a magánügye!

2010. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én szappannal mosok kezet (ha nincs, vigyél magaddal, fontos), utána PZS-vel fogom meg a kilincseket.
2010. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, mi baja az elsőnek egyébként. Ez egy teljesen normális és megérthető kérdés. Aki hülye, az meg hülye. De nem a kérdező...
2010. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én sem értem, dehát biztos mi vagyunk a hülyék :D

Nem muszáj ám válaszolni minden kérdésre, első! Vagy mi van, itt vezeted le a feszültséget, mert nincs életed?

2010. okt. 1. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Applikátoros tampont vigyél a suliba. Sokkal higiénikusabb. Én is azt szoktam a munkahelyre vinni, mert így nem kell a tamponhoz nyúlnom. B terv: a patikában lehet venni kézfertőtlenítő kendőt (nem alkoholos zselét, ami ló..t nem ér!), ha bementem a budiba, akkor azzal alaposan áttörlöm a kezem és utána cserélek.
2010. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!