Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszerallergia kijöhet...

Gyógyszerallergia kijöhet nemi szerveken is?

Figyelt kérdés

Furcsa barnás színű folyásom van és viszketett is a nemi szervemnél pár napja (már nem).

17L


2010. szept. 28. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Gomba!!!
2010. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Folyamatosan ahogy a többi tünet enyhül, ez is enyhült. Lehetséges, hogy itt is kijött? :S


Köszönöm.

2010. szept. 28. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A barna folyás nem gomba. A bakteriális eredetű viszont lehet színes. Én nem hiszem, hogy allergia. Szerintem fertőzés.
2010. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek a Sumetrolim gyógyszer vérzési rendellenességet okozott. Tehát elképzelhető.
2010. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy most mi a bajod, nem tudom - a kérdésedre válaszolva: lehet gyógyszerallergia nőgyógyászati gond oka, igen. Én rengeteg gyógyszerre vagyok érzékeny vagy allergiás, az erősebb antibiotikumok, és még egy vagon más szer kiirtja a hüvelyflórámat, amitól odabenn felborul a természetes egyensúly, és baktériumok szaporodnak el. Tehát végülis fertőzést kapsz, de mégis a gyógyszer okozza.

Lehetséges, hogy most is ez van, ha szedtél valamit.

Nekem folyásom nem szokott lenni, csak viszketés, de a dokit ne halogasd, mert olyanná fokozódhat a betegség, hogy kibírhatatlan lesz, és súlyos (hidd el, tapasztalat, egy párszor megpróbáltam ellógni a nőgyógyászt...).


25/L

2010. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Doxycyclint szedtem, 2 szemet össz-viszz de az egész testemen vörös kiütések jelentek meg a nemi szervemnél pedig beduzzadt érzésem volt (nemvolt látható semmilyen elváltozás) és viszketett. Gyomorpanaszokat is okozott. Orvosok azt mondták gyógyszerallergia és egyedül a nemi szervi gondokkal nem voltam orvosnál.

2010. szept. 28. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

19:17 vagyok

Ha a gyomroddal is gond volt, akkor tuti, hogy a flórádra volt káros hatással. Ezek szerint érzékeny vagy, mindennel szedj Normaflore-t, amire ilyen durván reagálsz, azt pedig írd fel a tiltólistára. Nekem már két A4es oldalt tesz ki a listám :)

Nem szedted sokáig, úgyhogy maguktól is rendbejöhetnek a dolgok, de ha még két napig nem javul, akkor mindenképp gyógyszer kell (általában valami kúpot, vagy ilyesmit adnak, csupa élmény).

Jobbulást!


25/L

2010. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!