Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom van? Ugye ez nem rák?

Mi bajom van? Ugye ez nem rák?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, és már 2-3hónapja nagyon fáj a bal hónom alatt-mellem tövében:(

Anyum eléggé ideges hogy mi bajom lehet, múltkor ki is hívta a háziorvost, megtapogatott vagy 3x de sem talált semmit, utoljára 1 hete volt itt akkor sem érzett csomót.

De végre szerdára kaptam mell-ultrahangra időpontot.

DE úgy félek. Nem tudom mitől fáj olyan tompán , úgy zsibbad is sokszor a bal karom.

mozgásnál nem fáj, csak ha megpihen és nincs rajtam melltartó. De ez menzesztől független

De folyton az jár a fejemben hogy mi van ha rákos vagyok:(


2010. szept. 26. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
nyugi, a rák nem fáj (csak nagyon ritka esetekben, ha a daganat nyom valamit)
2010. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi.

és az orvos mindig megnyomogatta a hónaljam alatt is meg a mellem alatt is, de sosem talált semmit, aztmondja teljesen csomómentes.

2010. szept. 26. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
nem hinném h rák, a rák nem fáj általában és egy kisebb csomót már kellett volna éreznie a dokinak! lehet valami gyulladás, nem feltétlen gondolnám h nagyon súlyos! az UH majd megmutatja, lényeg, ne hagyd annyiban, keressetek magyarázatot! ne aggódj!
2010. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem pl volt már hogy begyulladt az egyik nyirokcsomóm a hónaljamban. lehet hogy neked is ez a bajod, csak neked krónikus
2010. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

"ki is hívta a háziorvost"


Hát, szerintem ezért nem "illik" kihívni a háziorvost! (bár lehet hogy nem városban laksz, hanem faluban, és ott csak így tudjátok megoldani az orvost?)



Na figyu! Ne parázz, ne félj! Még nincs semmi ami miatt aggódnod kellene nem? Amúgy néhány orvos igazi p_öcs, higgy nekem! Én is találtam egy csomót tavaly, és az orvos akihez bementem először (nőgyógy) azt mondta, hogy nem érzi és hogy nem kell begondolni olyat ami nincs is ott... ekkora pofátlanságot! Kimentem aztán kértem egy másik időpontot egy másik dokitól, ő már tényleg talált csomót! (még jó hogy nem hallgattam a másik dokira!) Mivel én is fiatal vagyok ezért beutaltak UH-ra... és kiderült, hogy jóindulatú csomó... fél évente járkálok UH-ra, hogy ha van valami elváltozás akkor azt azonnal észrevegyék.


Úgyhogy sok minden lehet, zsírcsomó, vagy csak megduzzadtak az emlőállományod, vagy a tejcsatornáid, de lehet ciszta (vízzel töltött hólyag), lehet jó indulatú daganat (=csomó) ami a hormonváltozásoknak tudható be, és igen ott a lehetőség hogy rossz indulatú is lehet!



De TE már megetetted amit meg tudtál tenni! Kértél időpontot, már "úton" vagy! Most már nem tudsz többet tenni, nemde?


Majd írj meg mi lett!


Remélem a tiéd csak egy zsírcsomó lesz! :)

2010. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem zsírcsomó, akkor nyirokcsomó. (Ilyen esetben tisztítókúra ajánlott...) Vagy ha nem is nyirokcsomó, akkor éppen hormonális változás időszakában vagy, attól is lehet. :) Nem kell aggódni!
2010. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!