Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi hátráltatja/akadályozza a...

Mi hátráltatja/akadályozza a mell növekedését?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
A genetikusan kódolt kismellűség.
2022. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Nincs olyan hogy kicsi mell, csak kicsi Range Of Motion xD
2022. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem a kismellel kapcsolatban írtam kérdést, de szerintem ezt nem olyan nehéz felfogni, ha meg viccesnek találjátok, hogy hülyeségeket írjatok, akkor inkább hanyagoljátok, mert csak az időtöket pocsékoljátok:)
2022. szept. 16. 18:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező azt szeretné, hogy megálljanak a mellei a növésben. Jól gondolom?
2022. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mindenféle magyarázat nélkül bedobsz egy rövid kérdést és lehülyeségezed, ha valaki nem arra gondol, amire te.

Pl. nem tisztázott, hogy pasinál vagy nőnél, milyen korban, túl nagy vagy túl kicsi - kapásból ezek az infók hiányoznak a kérdésedből egy releváns válaszhoz.

2022. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4


Nem mindegy, hogy mit szeretnék? Kérdeztem valamit, ha valaki tud rá válaszolni, akkor ez szerintem nem egy nagy kérés ahelyett, hogy minden másról elkezdnétek beszélni

2022. szept. 16. 21:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Jó, hát mivel a kérdés nem az ezo kategóriában került kiírásra, nem feltételeztem, hogy gondolatot kell olvasni...
2022. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#5


Nem szerettem volna részletezni, csak a kérdésre akartam választ kapni legalább 1 embertől, nem hinném, hogy ehhez kellenének részletek

2022. szept. 16. 21:22
 9/16 A kérdező kommentje:

#7


Ehhez mit kéne gondolatot olvasni? Istenem, csak kérdeztem valamit, ti meg azon akadtok fent, hogy nem írtam mellé semmit, mert akkor így nem is lehet már rá választ adni, ugye?

2022. szept. 16. 21:28
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nekem mindegy, hogy mit szeretnél, nem érdekem, hogy válaszoljak. :D

Ha nem, hát nem. :DD

2022. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!