Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy menzesz közben...

Normális hogy menzesz közben fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Soha nem fájt.. csak 1 kis ponton fáj most is.. nincs ott semmi csomó..

(volt a családban több rákos is ezért néztem a csomót esetleg)


2022. aug. 29. 00:27
 1/5 anonim válasza:
85%

Szerintem nincs miért aggódnod, nekem előtte és közben is szokott fájni, de kábé mindenhol. Nem vagyok orvos, de talán ha a menstruációddal együtt a fájás is elmúlik, akkor biztosra mehetsz hogy ez az oka!

:) 18/L

2022. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Egész érdekes dolgok tudnak végbe menni ilyenkor . Nekem anno sose fajt a mellem emiatt, aztán most így 20-as éveim közepen szinte mindig . Fájni tud akar magától, tapintásra, az egész, vagy csak egy része is. Változó . Bár nekem inkább a menstruacio előtti hétben faj leginkább. Szerintem nem kell aggódnod :) Érdemes azért elmenni évente nogyogyaszhoz, nem vészes, kb 15 perc alatt meg van és megnyugodhatsz :) a mell vizsgálat meg kb 3 perc, fájdalom mentes. Bár őszintén magadnak is meg tudod nézni általában, de ha nem érzel csomót, nem lehet gond:) illetve valóban, ha utána elmúlik, ahogy írtak, valószínű csak a hormonok :) minden esetre érdemes egy megbízható, számodra szimpatikus nogyogyaszt keresni, és felkeresni legalább évente :)
2022. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

#2 fájó mellel mi a retkes f***ert keressen fel nőgyógyászt te iqbetyar? Xdddddd

Kérdező! Ha félsz a daganatos megbetegedestol haziorvostol kell kérni beutalót mammográfiára. Meg vérvételre.

2022. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Fájó mellel miért keressen fel nőgyógyászt? Talán mert nem akar huszonévesen meghalni mellrákban mint a kollégám menye?? És sokan mások? De lehet ciszta is a preklimax körül. A nőgyógyász nem méhész bázzeg láttál rajta szűrős arcvédőt..?? DDDD Méhnyakszűrésnél sokszor ellenőrzik a melleket is.
2022. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jolvan te is csak valami kamu perverz pali vagy aki a nőgyógyászos kommentekre matyizik. Elég szánalmas vagy... Minden héten ez van.

Kérdező, te pedig kérj beutalót mammografiara meg vérvételre. Ha találnak valamit ugyia lesz biopszia, még akkor sem biztos hogy rosszindulatú.

2022. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!