Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet késlelteni/előrébb...

Hogy lehet késlelteni/előrébb hozni a menstruációt? Vagy valami más módszer, amivel megoldhatom ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Kicsit bajban vagyok... A mensim megvan több mint 2 éve, de még nem állt be rendesen. Az elején úgy kezdte, hogy a hónap elején jött meg mindig, utána a végén, most megint eleje-közepe fele szokott. De nem igazán kiszámítható. Utoljára július 12-én jött meg. Augusztus elején, pontosabban 8.-án viszont rokonokkal, barátokkal leszek 5 napig, ez a kiruccanás iszonyúan fontos, 1 éve várom, sajnos átrakni nem lehet másik időpontra, és kihagyni sem szeretném, mint mondtam nagyon fontos, ott lesz egy személy is aki miatt végképp ott szeretnék lenni. Viszont ha nekem megjön akkor minden bajom van, görcsölök, nem tudunk strandra menni, és fogalmam sincs mit tegyek. Félek hogy pont akkor fog megjönni.☹️ Mit csináljak?

2022. júl. 25. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miben akadályoz meg? Strand?

Tampont próbáld meg, akkor is, ha egyébként nem szeretnéd, más megoldás nincs, ezt nem lehet késleltetni, próbálkozni sem érdemes vele.

2022. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A hormonrendszeredet nem tudod külső beavatkozással amatőrként manipulálni. Főleg nem ilyen bulvároldalakon szereplő citromlé és hasonlókkal.


Tanulj meg tampont használni, és akkor nem lesz probléma.

2022. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mit kéne csinálni? Használj menstruációs eszközöket.... A szexen kívül semmiben nem akadályoz, ugyanis nem betegség menstruálni.
2022. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam is, olyankor nagyon rosszul szoktam lenni, volt mikor hánytam is emiatt. Az iszonyú erős hasi görcsökről ne is beszéljünk. Nem csak a strand a probléma. Sőt, elsősorban nem az. Ilyenkor borzalmas közérzettel nem lehet emberek közé menni, legalábbis számomra. Ezért szeretném ezt valahogy megoldani.
2022. júl. 25. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Erre vannak megfelelő gyógyszerek. Az erős görcsök miatt meg vizsgáltasd ki magad endometriózisra. Előszeretettel carják le a dokik hogy ez is lehet a baj. [link]
2022. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

A citromlét kipróbálhatja, igaz hogy szart se ér, de nem árt vele magának.

Amúgy hány éves vagy, kérdező?

2022. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Fogamzásgátlóval vagy sehogy.


Egyébként nyugodj meg, teljesen normális, hogy nem vagy jól olyankor, de azt az 1-2 napot max a szálláson töltöd.


Velem és sokunkkal előfordult. Nem kellemes, de ez van. :(

2022. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!