Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orgazmus alatti fájdalmas...

Orgazmus alatti fájdalmas méhösszehúzódás és elhúzódó alhasi görcsök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban el fogok menni egy szakorvoshoz, de gondoltam hogy utánakérdezek a panaszaimnak itt is, hátha tapasztalt már valaki hasonlót.

A tüneteim nagyjából két hete kezdődtek, azzal hogy egyszer orgazmus alatt elképesztő görcsös fájdalmat éreztem az alhasamban, mintha az egész alhasam megkeményedett volna pár másodpercre. Azóta ezzel nincsen problémám, ez volt az egyetlen alkalom hogy előfordult, viszont egyre nagyobb gyakorisággal tapasztalok szúró alhasi fájdalmat a mindennapokban. Nagyon csekély, nem olyan erőteljes mint egy menstruációs görcs de viszont elég gyakori ahhoz hogy aggodalmat keltsen.

Próbáltam utánakeresni ennek a neten, de a kapcsolódó cikkek a terhesség alatti méhösszehúzódásokat vagy orgazmus alatti fájdalmas görcsöket taglalták csak.

Nem élek nemi életet, tehát a terhesség esélye nálam teljesen ki van zárva. Gyógyszereket nem szedek, illetve legjobb tudomásom szerint nincs hormonális problémám vagy egyéb alapbetegségem. Ez persze változhatott, utoljára 4-5 éve voltam nőgyógyásznál, de akkor rendszertelen menstruáció miatt mentem el.

Természetesen a panaszaimmal minél előbb szakorvoshoz fogok fordulni, de abban reménykedek hogy itt esetleg van olyan akinek hasonló tünetei voltak.


2022. júl. 19. 14:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!