Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petevezeték-elkötő műtét? Van...

Petevezeték-elkötő műtét? Van aki átesett már rajta? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy itthon illegális, de a szomszédban szerencsére nem. Mennyi ideig tart a műtét, mennyi időt kell a kórházban tölteni? Altatás vagy érzéstelenítés? Mekkora hegek maradnak? Mennyi ideig fog fájni? Minden más is érdekel, amire nem kérdeztem rá, de fontos lehet.

2022. jún. 26. 20:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
65%

Sziasztok! Most estem át sterilizáló műtéten Szlovákiában. Magyarországon 12 honap+1honap várakozás a műtét idejére és 100.000ft. Szlovákiában 569euro és 1 hónap várakozás. Én 42 éves és 2 majdnem felnőtt gyerek anyukaja vagyok.


Hozzateszem Magyarországon 3 helyet megjártam (1× Mohács, 2x Szegedi nőgyógyászok), mindenhol közölték velem a tényt (18.000ft rendelési díjért), hogy 1 év varakozás és 100.000ft. Hiába vittem belgyógyászati szépen megfogalmazott orvosi kontraindikációt, hogy a migrenem miatt semmiféle hormonális gyógyszer, spiral (Mirena spiralom volt fent) nem javasolnak, NEM fogadták el, mondván ez kevés indok, mert hormonmentes spirál ettől még létezik, azt használhatnék.


600km utaztatás Magyarországon belül, sok elpazarolt idő és bosszúság után döntöttem Szlovákia mellett.


Minden rendben zajlott, túl vagyok rajta.

2023. ápr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 ezt akár a családorvosodtól is megtudhattad volna ingyen. Teljesen feleslegesen mentél három különböző magánrendelésre. A jogszabály meg jogszabály. Nem az orvos dönti el, hogy mikor végezhet sterilizáló műtétet.
2023. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A jogszabály lehetőséget ad az eü.okok miatti sterilizációra is. Ha már a jogszabály az jogszabály. ;)
2023. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!