Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petevezeték-elkötő műtét? Van...

Petevezeték-elkötő műtét? Van aki átesett már rajta? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy itthon illegális, de a szomszédban szerencsére nem. Mennyi ideig tart a műtét, mennyi időt kell a kórházban tölteni? Altatás vagy érzéstelenítés? Mekkora hegek maradnak? Mennyi ideig fog fájni? Minden más is érdekel, amire nem kérdeztem rá, de fontos lehet.

2022. jún. 26. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

[link]


itt mindent megtalálsz, tapasztalatból ír róla valaki, aki már megcsináltatta! Hajrá és ne is hallgass azokra akik esetleg jönnek a hülye dumájukkal, ezt csak is egyedül neked kell érezned :)

2022. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Megfelelő életkor és gyerekek is kellenek az engedélyhez.
2022. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm, elolvasom mindenképpen.


#2: Szlovákában nem ;) Pontosabban megfelelő életkor kell, de 18 elmúltam. :D

2022. jún. 26. 20:31
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Mo-on gondoltam.#2 voltam
2022. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én meg írtam a kérdésben is, hogy én meg külföldön, mivel itthon illegális (legalábbis az én helyzetemben).
2022. jún. 26. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Ok.
2022. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Heg nem hiszem hogy marad mivel hüvelyen keresztül csinálják. Gondolom én.

Ha altatásban csinálják akkor van olyan hely ahol aznap este elengednek vagy másnap.

Fájdalom max enyhe menstruáció szerű lehet mivel mégis csak ott bent matatnak.

Ha pedig vágnak akkor laparoszkópos műtét ami után nagyon max 3 db kb fél-1 centis heg marad.

2022. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7

Nem hüvelyen keresztül csinálják, bár talán Pécsett már létezik ez a technika. Laparoszkópos műtét. 2 vagy 3, két centis vágást ejtenek a hasadon, amiből az egyik a köldökredőben van. Ezeken keresztól vezetik be a kamerát és az eszközöket. Nekem már 3 év után is láthatatlan volt az egyik, a másikat is csak én találtam meg.

2022. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: na akkor jó. Azért is írtam hogy gondolom én. De akkor ezt is tudom😄👍🏼
2022. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
74%
Gyerekek! Ácsi! Egyáltalán nem illegális csak draga kormányunk nem engedi hogy felelősen eldöntsék a nők mit akarnak a testükkel...Szülni akár 15 évesen is lehet, de ha valaki nem akar gyereket vagy 3nál kevesebbet, azt már nem lehet...
2022. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!