Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz 13 évesen betétet venni a...

Gáz 13 évesen betétet venni a boltban?

Figyelt kérdés
Anyunak már nem akarok szólni,mert az is elég ciki,ezért úgy gondoltam h ezentúl az ilyenekről én gondoskodom. Volt már hogy a boltos úgy megbámult,hogy ott válogatok,hogy inkább hagytam az egészet. Most tényleg ennyire gáz,vagy csak a boltos tapintatlan?
2010. szept. 19. 11:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves 13 éves!Egyáltalán nem gáz!Nekem 11 évesen jött meg,azóta én veszem meg magamnak a betétet.(és nem tampont!)

Azzal ne foglalkozz,ki és mit bámul, az emberek már csak ilyen korlátoltak, bámulnak bambulnak mindenfele.

2010. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nem gáz az eladó volt bunkó
2010. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megtörtént, pedig 19 vagyok. Múltkor vettem egy csomag super plus tampont. Aztán egy bamba fejú gyerek állandóan engem nézett, meg a tampont. Meg megesett már olyan is hogy a biztonsági őr elkezdett oda vissza járkálni,mikor a tamponok közt válogattam. Tök hülyék az eladók! Én ezért csakis a Müllerben veszek ilyesmit, ott tök személytelen. Van egy eladó a Sparban,(férfi) és az állandóan beszól, hogy ilyen drága ez-meg az. Na ott nem vennék ilyesmit, mert nagyon figyeli, mit vesz az ember....
2010. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ja én is hallottam, hogy a rossmannban meg a dmben szinte kinézik a vevőket a biztonsági őrök, tudom ez a dolgguk, de akkor tegyék ezt tapintatosan ne feltünően!!

Szeretek vásárolni ezekben a boltokban,nézelődni meg egyebek, de ha észreveszem, h rámtapadt egy bizt.őr, azonnal húzok kifele.Elmegy a kedvem egyből:((

2010. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Timcsikeh válasza:
A boltos volt a tapló... Különben meg ne szégyelld megvenni a betétet és az sem ciki hogyha anyukád tud róla :) Így legalább ha baj van tudsz vele beszélni. én 15 vagyok de 2 éve magamnak veszem ezeket... csak az 1. vette meg anyukám a 2. at már nekem kellet :S Nekem se tetszet mert szégyelltem oda menni és megvenni de szerencsémre olyan boltos-nőt fogtam ki aki csak rám mosolyodott és azt mondta "Gratulálok!" :) Tehát nyugodtan szólj anyukádnak és ha egyedül nem megy vegyétek meg 2 en :)
2010. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy csak képzelted, hogy megbámult, mert zavarban voltál, vagy azért bámult, mert azt hitte, lopni akarsz (sajnos a DM-ben kifejezetten ezt feltételezik a biztonsági őrök, és tapadnak rád).

Amúgy meg sz*rd le, a menzesz természetes dolog, a betétvásárlás is, nem neked kell szégyenkezni, hanem annak, aki ezt nem veszi tudomásul. Mellesleg anyukád előtt sem kéne szégyenkezned, ő is nő, pontosan tudja, miről van szó.

2010. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
Hülye egy boltost fogtál ki. Annyi esze nincs, hogy 13 éves lány már menstruálhat? Ez teljesen természetes dolog!
2010. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
36%
tampon a nyerő nem szeretek vérben ülni
2010. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Utolsó.xD

Engem is megbámultak már.

És én is szégyenlem magam ilyenkor, hiába mondjátok, hogy nem kell. :S Én anyum elől is szégyenlem. Apum elől meg végképp...

2010. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!