Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz 13 évesen betétet venni a...

Gáz 13 évesen betétet venni a boltban?

Figyelt kérdés
Anyunak már nem akarok szólni,mert az is elég ciki,ezért úgy gondoltam h ezentúl az ilyenekről én gondoskodom. Volt már hogy a boltos úgy megbámult,hogy ott válogatok,hogy inkább hagytam az egészet. Most tényleg ennyire gáz,vagy csak a boltos tapintatlan?
2010. szept. 19. 11:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Tapintatlan volt a boltos!

Egyáltalán nem gáz, valahogy mindenkinek meg kell oldani és akinek annyi IQ szintje van hogy neki ez nem természetes az ássa el magát jó mélyre.

2010. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A boltos egy bunkó..

Vegyél dm-ben, rossman ban ott még sose láttam pasi eladót, a nők meg nem fognak megbámulni:)

Nekem még mindig anyukám szokott venni,szerintem nem ciki:)

16/L

2010. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 o_Bella válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, jah..és az eladó meg örüljön,hogy vannak vásárlók :)
2010. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is Rossmanban veszem, ott csak a biztonsági őr pasi :D


AMúgy nem ciki, sajnos ez egy természetes folyamat, ami minden nő életében van...

15/l

2010. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Én nemrég vettem fogamzásgátlót - édesanyámnak -, pedig csak 14 éves vagyok. Fel se vette a gyógyszerész, egy szó nélkül kiszolgált, úgy hogy csak a boltos volt bunkó, de az is lehet nem azért nézett meg, hogy mit vásárolsz, hanem a kinézetedbe talált valami kivetnivalót. Nem kell ezt szégyellni, teljesen természetes dolog... Egyébként is, másnak mi köze van hozzá, hogy te mit veszel a pénzedből, illetve mire van szükséged? Légy kicsit bátrabb, és próbáld meg kevésbé a lelkedre venni az ilyesmiket.
2010. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van hogy magadról szeretnél gondoskodni:) Nem ciki egyáltalán. Hisz ahogy előttem is irták ez egy természetes dolog a nőknél(sajna). Ne foglalkozz az eladóval-.-
2010. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
és ha megbámult akkor mi van?
2010. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megbámulnak folyton a DM-ben a biztonsági őrök, olyankor kedvesen odaszólok neki, hogy "Jó napot kívánok", és elmennek :D

Én simán megveszek mindent...


15/L

2010. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amikor agyon bámul az eladó vagy a biztonsági őr, meg szoktam kérni, hogyha már ennyire ráér, akkor segítsen megtalálni ezt vagy azt. Amúgy lehet hogy nem is bámult az eladó, csak te érezted úgy, mert cikinek érezted, hogy betétet veszel. Semmi ciki nincs benne és nem sajnos hogy ez van egy nő életében, mert ha nem lenne, akkor nem lehetne gyerekünk sem.- És ezt úgy mondom, hogy nem sajnos, hogy iszonyú rosszul vagyok olyankor, mégis tudok neki örülni. Nyugi, nem ciki sem megvenni, sem anyukádat megkérni erre, természetes dolog mindkettő. Néha még felnőttként is aput kértem meg hogy hozzon nekem, ha éppen ő ment boltba, mert ha éretten gondolkodsz, akkor ebben semmi ciki nincs.
2010. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Semmi...

Mi egyszer így a tescoba nézegettük barátőmmel (én 13 ő 12) a borotvákat, mert volt ilyen szines xD

Azt mentünk a következő polcra, és ott meg kotonok voltak... Kb. 5 percig bámultuk, meg olvastuk, mire leesett, hogy az koton. Körbenééztünk, perszehh hogy a fél tesco minket bámult, de mi mintha semmmi sem történt volna, fogtuk, kivettünk egyet a polcról, és olvasgattuk ^^

Nagyon ciki volt..de mi nevetésben törtünk ki, mire kiértünk a tescoból .)

Jóó wolt xD

Vannak még ilyen sztoriaim... pl.

barátnőm 11 lehetett, mikor bement a boltba, elkezdte nézegetni a kotonokat, aszitte valami rágó vagy ilyesmi...ott gondokozott, hogy akkor most megvegye-e vagy nem... Vitte a pulthoz, hogy ő azt megveszi.

Eladó: Mit csinálsz te azzal?

Aa.: Ez miért ilyen drága?

eladó: Tetted le azonnal!

Aa: De miért?? megakarom venni...

Eladó: Tedd le kislány az nem neked való.

Aa: jólvan...


80 éves öreg nénike megy a boltba, meglátja a kotonokat. Megkérdezi az eladót: Kérem szépen, ez mi lenne?

Bnőm ott volt... kicsit sem röhögtek xD XD


Van még pár ilyen történet... :)

2010. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!