Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tényleg mellgyulladás?

Ez tényleg mellgyulladás?

Figyelt kérdés

Üdv! Csütörtökön zuhanyzás előtt észrevettem, hogy a bal mellemen van egy nagyobb piros folt. Előtte 1-2 órával, ha hozzáértem a mellemhez fájt, és félig kemény is volt a tapintása. Anyám azt mondta, biztosan valami gombás fertőzés, kenjem be Canestennel. Az égvilágon semmi nem történt a mai napig(szombat).


A neten utánanéztem, meg itt az oldalon is, és az jött ki, hogy mellgyulladásom van. De én úgy tudtam, hogy az csak szoptató anyáknak van, nem pedig egy 17 éves lánynak.


Most meg azzal riogatnak, hogy be kell feküdnöm a kórházba, hogy felvágják a mellem, mert valami genny/váladék van ott.


Ilyen gonddal gyerekorvoshoz kéne fordulni, vagy valami komolyabb szakemberhez? És egyáltalán ez tényleg mellgyulladás?

Parázok rendesen. Nem akarok kórházba menni.

Előre is köszönöm a válasz(oka)t!


2010. szept. 18. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Cisztára gondoltál? :(

Mindenképpen nézesd meg orvossal.

2010. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudsz nekem segíteni, voltál már orvosnál?

Neem ugyanez a problémám, csak 28 éves vagyok.

Köszönöm, ha válaszolsz!

Remélem már nincs semmi gond!!

2010. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, voltam dokinál. Csak addigra már felé csökkent a piros folt. Először elküldött a búsba, mondván biztosan hazudok. Aztán jó erősen megmarkolta a mellem, mire felordítottam, mert pont a csomót szorongatta. Azt mondta ő nem érez semmi csomót, semmi bajom stb. Azért mondjuk egy női orvostól nem ezt vártam, hogy letépi a mellem...

Elmentem egy másik helyi dokihoz. Mint kiderült a menstruáció vége meg az épp elmúlófélben lévő influenzám miatt produkáltam a tüneteket. Annyit mondott, hogy vegyek be egy algopirint, mert az ugye gyulladáscsökkentő, meg némiképp csökkenti a mellfájdalmat is és kenjem napi 2-szer

2010. okt. 9. 14:44
 4/4 A kérdező kommentje:

Neogranormonnal, vagy Bepantennel a piros területet. 3 nap alatt le is vitte a pirosságot, meg a fájdalom is elmúlt.

U.i.: Bocsi, hogy így 2 részletben van a válasz, csak véletlen megnyomtam a küldés gombot :)

2010. okt. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!